Inglot

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   50 lap   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Arena, Módosítva: 2019. február 1.

Kiszerelés:   50 lap
Lelőhely:   Inglot márkabolt
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A kis kendő segíti az arcbőrt tisztán, üdén és fényesedés-mentesen tartani, úgy, hogy a felesleges olajat és izzadságot elnyeli anélkül, hogy tönkretenné a sminket, vagy porszerű hatást kölcsönözne. Egyszerűen itasd fel azokat a területeket, amelyek mattosítást igényelnek.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil