Inglot

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2019. május 3.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Inglot márkabolt
Kategória:   Ecsetek

Többcélú szivacs amely ideális a keveréshez és a precíz alkalmazáshoz. A hegyes vége használható az elszíneződések, foltok vagy nehezen hozzáférhető felületek elfedésére, míg a lekerekített területet a nagyobb felületekre lehet használni.

5 színben kapható

vknynelli

2019. május 3.

Szerintem ha már ezen gondolkozol, akkor már inkább érdemes befektetni az eredeti BeautyBlenderbe. Ez volt az első magasabb árkategóriűjú sminkszivacsom, de elég hamar tönkre is ment (eltört, kilyukadt). Tapintásra kemény inkább és a víztől sem duzzad meg és nagyon nehéz szárítani. Ha már azon gondolkozol tényleg, hogy kiadsz ennyi pénzt, akkor az inkább legyen egy BeautyBlender!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.