Inglot

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2019. február 5.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   Inglot márkabolt
Kategória:   Ecsetek

Mókusszőr sminkecset pirosítókhoz, highlighterekhez vagy az arc kontúrozásához.

Madi

2020. január 21.

Kedvelem ezt az ecsetet, nagyon puha, nem szúrja az arcot, nem hullanak a szálai és több mosás után is tartja a formáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.