Inika

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online a Naurel.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 18.

Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Naurel.hu, 6990 Ft

Az ecset kiválóan alkalmas az alapozó precíz, pontos felviteléhez és eldolgozásához.

Nem tartalmaz állatszőrt, hanem puha, szintetikus szálakból készült, melyek kíméletesek a bőrrel. Az ecset szára a fenntartható fejlődés jegyében telepített erdőből származik.

Ár: 6990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

denisawry

2016. augusztus 3.

Már régóta kerestem egy olyan ecsetet, amivel szépen, egyenletesen lehet felvinni az alapozót. A szálai nagyon kellemesek, nem irritálják az arcbőrt.
Őszintén szólva próbálok tudatosabb vásárlói döntéseket hozni, ezért esett az INIKÁ-ra a választásom. Tisztában vagyok vele, hogy ilyen árbán rengeteg remek ecset közül választhatok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Zellerlevel

2016. január 14.

Jó alapozóecsetet találni olyan, mint tűt a szénakazalban. Az INIKA termékeire már korábban is felfigyeltem, mert sminkes ismerősöm is ajánlotta, gondoltam, adok neki egy esélyt. Az alapozót nagyon szépen teríti, szépen eldolgozható vele az anyag, nem marad csíkos a sminkem és a maszkszerű hatás is elkerülhető vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.