Inika

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Naurel.hu-n 6890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Naurel.hu, 6890 Ft

Az Inika organikus anti-aging széruma csodás bio olajokkal készült. Kakaduszilvával, mannakassziával és csipkebogyóval ápolja a bőrt. Kiválóan alkalmas a normál és igénybevett bőr, valamint az érett bőr mindennapos kényeztetésére. Használható a szemkörnyék érzékeny bőrének ápolására is.

Nem tartalmaz tartósítószert, mesterséges illatanyagot és színezéket. Vegán.

Ár: 6890 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Lilla777

2017. március 10.

Igazi csoda! Egyszerűen lenyűgöz a kellemes állaga, az illata és ahogy mélyen beszívódik a bőrömbe. Nagyon bizsergető érzés. Hihetetlen puha tőle a bőröm. Sokkal simábbnak is érzékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

aivil

2017. január 4.

Egyszerűen fantasztikus ez a készítmény! Az első hetekben még nem fedeztem fel nagyobb változást az arcomon, csak azt éreztem, hogy kellemes az állaga, jól ápolja a bőrömet. Aztán lassan-lassan azt tapasztaltam, hogy olyan a bőröm, mint aki teljesen kialudta magát még akkor is, amikor amúgy későn kerültem ágyba. Imádom! Le nem cserélném!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

rosetta5

2016. november 9.

Egy ideje már nagy rajongója vagyok az Inikának, sztem fantasztikus sminkcuccai vannak. Nagy várakozások közepette rendeltem meg azt az arcszérumot. Első használat után nem éreztem semmi különösebbet, csak azt, hogy fincsi az illata és szépen beszívódik a bőrbe. Aztán ahogy egyre többször használtam, az az érzésem támadt, hogy sokkal feszesebbé teszi a bőrt. Nekem number one! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Antioxidánsok: Terminalia Ferdinandiana Seed Oil, Barklya Syringifolia Seed Oil, Syzygium Luehmannii Seed Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!