Inika

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 11 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 18.

Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Naurel.hu, 10990 Ft

A széles, sűrű szálú ecsetfej megkönnyíti a sminkelést, jól megtapadnak rajta az alapozó és a púder szemcséi, így azok egyszerűen és egyenletesen felvihetőek az arcra, nyakra, dekoltázsra.

Szintetikus szálai kíméletesek a bőrrel. Ecsetszára fából készült, mely a fenntartható fejlődés jegyében telepített erdőből származik.

Ár: 10990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 11 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sznani

2018. február 8.

Egyik kedvencem! Púderezéshez és pirosításhoz is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Egyik kedvencem! Púderezéshez és pirosításhoz is tökéletes.

aivil

2016. június 1.

Abszolút kedvenc! Könnyű vele dolgozni, nagyon kellemes tapintásúak a szálai, simogatják a bőrt. Se nem túl puha, se nem túl merev. Az elején sokat filóztam rajta az ára miatt, de végülis nem bántam meg a választást, mert bejött! Megéri az árát. Imádom az Inika termékeket, nem kérdés, hogy legközelebb is közülük válogatok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 1.

rosetta5

2015. augusztus 27.

Szép egyenletes fedést lehet elérni vele. Nagyon puha, nem irritálja a bőrt. Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.