Inika

Ár:   18990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 18990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 11.

Vedd meg online: Naurel.hu, 18990 Ft

Az INIKA sminkkészlete közepesen sötét és sötét bőrűek számára tartogat alapozó készítményeket.

A sminktermékek teljesen természetesek, mentesek a mesterséges adalékanyagoktól. Organikus olajokkal és vajjakkal kényeztetik bőrödet, ásványi pigmentjeik pedig csodás színt biztosítanak. Egész nap viselheted őket anélkül, hogy azon aggódnál, hogy káros anyagokkal mérgezed a szervezeted.

A csomag az alábbi termékeket tartalmazza:

• Ásványi alapozó (Patience)
  • Ásványi bronzpúder (Sunloving)
  • Kabuki ecset
  • Kontúrozó ecset
  • Folyékony ásványi alapozó (Honey)
  • Organikus korrektor (Medium)
  • Organikus sminkalap

Ár: 18990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

rosetta5

2016. június 29.

Elengedhetetlen alapdarab! Imádom, hogy minden fontos készítmény megtalálható benne, amire szükség van az alapozáshoz. Jó minőségű, tartós termékek, különösen a folyékony alapozót zártam a szívembe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

aivil

2016. április 28.

Sokáig tanakodtam, hogy melyik színárnyalatot rendeljem meg, végül a Naurel sminkmestere segített nekem és jó is, hogy kikértem a tanácsát, mert magamtól talán más szín mellett döntöttem volna. A bio sminkszerek világa szerintem egy nagyon ingoványos talaj. Próbáltam már olyan alapozót és szemceruzát, ami kb. 10 percig sem maradt fent. Az Inika azonban hozta azt, amit elvárok egy normális sminkterméktől. Tartós, fed, nem maszatolódik, ápol és szerencsére nem okozott semmilyen kiütést sem. Bár ez a csomag nem volt túl olcsó, de egyáltalán nem bántam meg, hogy kipróbáltam, mert tökéletesen megfelelt az elvárásaimnak. Tényleg csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.