Inika

Ár:   18990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 18990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 11.

Vedd meg online: Naurel.hu, 18990 Ft

Az Inika egy speciális sminkkészletet állított össze számodra, melyben megtalálsz mindent, amire szükséged lehet az alapozáshoz.

A készítmények mentesek a mesterséges adalékanyagoktól, teljesen természetes összetevőkkel készültek. Organikus olajokkal és vajakkal ápolják bőrödet, ásványi pigmentjeik pedig csodás színt biztosítanak.

A csomag az alábbi termékeket tartalmazza:

• Ásványi alapozó (Trust)
  • Ásványi bronzpúder (Sunloving)
  • Kabuki ecset
  • Kontúrozó ecset
  • Folyékony ásványi alapozó (Tan)
  • Organikus korrektor (Medium)
  • Organikus sminkalap

Ár: 18990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

rosetta5

2015. október 13.

Régóta kísérletezem már bio sminkszerekkel, ugyanis a bőröm nagyon érzékeny az adalékanyagokra. A bio alapozókra jól reagált, de az volt a tapasztalatom, hogy nem voltak elég tartósak, vagy nem fedtek jól. A sminkes barátnőm ajánlotta az Inikát, ki is sminkelt pár készítményükkel és egyszerűen beléjük szerettem. Egyrészt gyönyörűek, másrészt nagyon könnyűek és kellemes érzést biztosítanak a bőrnek. A Trust csomag pont passzol a bőrszínemhez és klassz, mert minden benne van, amire szükségem van. Használom még az Inika szempillaspirálját is, azzal is maximálisan meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.