Inika

Ár:   18990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Wellbe-n 16600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 11.

Vedd meg online: Wellbe, 16600 Ft

Az INIKA különleges készletében megtalálod az összes olyan terméket, amelyre szükséged lehet az alapozáshoz.

A sminkszerek mindegyike természetes összetevőkkel készült, nem tartalmaz káros adalékanyagokat. Organikus olajok, vajak és viaszok kölcsönzik krémes állagukat, melyekhez ásványi pigmentek árnyalatai társulnak.

Világos bőrszínhez ajánlott.

A csomag az alábbi termékeket tartalmazza:

• Ásványi alapozó (Unity)
  • Ásványi bronzpúder (Sunlight)
  • Kabuki ecset
  • Kontúrozó ecset
  • Folyékony ásványi alapozó (Cream)
  • Organikus korrektor (Light)
  • Organikus sminkalap

Ár: 18990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 16600 Ft , Eladó: Wellbe
4 féle változatban elérhető

eeraa

2018. április 22.

Rengeteg pozitív vélemény elolvasása után nagyon vártam, hogy végre kézhez kapjam. Már évek óta szemezek az Inika termékekkel, nagyon szimpatikus a kampányuk a hozzáállásuk, szóval az egész, amit képviselnek. Ez a csomag tökéletesnek tűnt, mert tényleg minden benne van amire szükség lehet egy jó sminkhez. Mivel a termékeik drágák ahhoz hogy véletlenszerűen vásároljon belőle az ember és sokáig nem lehetett csomagban kapni nem vettem meg a kinézett darabokat. Bár ennyiben maradt volna az egész. Tényleg nagyon elhittem a márketing szöveget, a sok pozitív visszajelzést, de egyébként én vagyok a hülye, hogy ennyire lelkesedtem a dologért.
Először is világos tónusú bőrszínhez? Nyáron nem barnulok le ennyire! Jó sebaj nem volt szerencsém a színnel előfordul, de a legrosszabb azonkívűl, hogy sötét lett csak az, hogy ráadásul még sárgás is. Sajnos a porcelán árnyalat, kitudja miért?! de nem kapható dobozban.
De akkor haladok sorban:
Primer: az illata nekem nagyon erős volt. Nem tudom jobban leírni mint természetellenesen természetes. Mintha 4 bála frissen aratott szénát kevertek volna ugyanennyi kannabisszal és mindezt egy 10 ml-es tubusba próbálták volna beletuszkolni... szerintem nagyon erős. Ezen kívűl semmiféle hatását nem éreztem, nem volt könnyebb eldolgozni sem a bb krémet sem az alapozót rajta.
Organikus BB krém: a szín egy dolog...oké, de nekem konkrétan nagyon csúnya foltos darabos réteget képzett a bőrömön. Nem akartam elhinni, belefutottam már néhány rossz BB krémbe de eddig ez vitte a pálmát. Próbáltam ecsettel, próbáltam kézze eldolgozni de végül inkább lemostam mert kezdtem úgy festeni, mint akinek valami nagyon csúnya bőrbetegsége van.
Folyékony ásványi alapozó hyaluronsavval: mindenhol azt olvastam nem képez természetellenes réteget, de nekem sajnos nagyon más a tapasztalatom. Pedig nagyon keveset használtam belőle, miután a BB krém ekkora csalódás volt, de még így is sárgás maszk hatása volt.
Organikus korrektor: a szín szintén sötét volt nekem, de legalább nem sárgás... ez is valami. Habár a szín rossz volt annyit azért láttam, hogy a szemem körüli karikákat elfedi, de a pirosságal már nem tudott mit kezdeni.
Ásványi alapozó – Unity: még nem találkoztam olyan ásványi alapozóval, ami ne képzett volna porréteget az arcomon, vártam a csodát vagy legalább valami félpozitív erdeményt, de ez sem más mint a többi. Poros természetellenes végeredmény..
Ásványi bronzpúder – Sunlight: őszíntén ki sem bontottam mert bár:
"A Sunlight árnyalat a legvilágosabb bőrre való, amit eddig azért nem bronzosítottál, mert ehhez a bőrszínhez nem nagyon gyártanak bronzpúdert."
már messzíről olyan színe volt, ami az én bőrömön tuti nem fog működni.
Ásványi arcpirosító - Rosy Glow: az egyetlen pozitív dolog a csomagban ami tényleg működött. A fedése szép és természetes. Halvány színe van és szépen lehet felvinni.
Vegán kabuki ecset: az ígérettel ellentétben a folyékony termékekkel egyáltalán nem működik együtt. Habár nem tudom eldönteni, hogy azért mert maga a termék nem jó vagy az ecsetet nem lehet ilyesmire használni. DE a por állgú termékeket szépen lehet eldolgozni vele, kellemes puha ecset, félsiker.
Ásványi mattító púder: konkrétan semmiféle hatását nem vettem észre, semmit. Pedig nagyon koncentráltam...
Összeségében két dolgot tartanék meg belőle a pirosítót és a kabuki ecsetet.. és lássuk be az árához képest ez elég szomorú... de ezért a két termékért két csillag. Lehet és szeretném hinni, hogy csak az én bőrtípusommal/színemmel nem működnek jól ezek a termékek. Ha valaki kicsit is bizonytalan annak nagyon ajánlom, hogy egyesével csomagolt tesztereket vegyen (már amelyikből van), mostmár erre is van lehetőség.. bár akkor is lett volna amikor én rendeltem.
Ha ezek után valaki mégis úgy döntene, hogy kipróbálná vagy csak nagyon szereti mert neki bevált: Eladó INIKA ORGANIKUS KEZDŐ SMINKKÉSZLET - UNITY kabuki ecset és pirosító hiányában, egyszer próbált termékekkel... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

De akkor haladok sorban:
Ásványi bronzpúder – Sunlight: őszíntén ki sem bontottam mert bár:
már messzíről olyan színe volt, ami az én bőrömön tuti nem fog működni.

rosetta5

2015. július 30.

Életem eddigi legjobb választása volt. Fantasztikusak ezek a készítmények, árnyalatai pont passzolnak a bőröm színéhez. A fő kedvencem az alapozó. Szépen fed, nem tömíti el a pórusokat és csodálatosan hidratálja a bőrt. Jó az illata is. A bronzpúder pont annyi színt ad, ami eltünteti a sápadtságomat. Bírom az ecseteket is, könnyű velük dolgozni. Nagyon jól összeválogatott csomag, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.