Inika

Ár:   6690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Naurel.hu-n 5590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Naurel.hu, 5590 Ft

Antioxidánsokban, vitaminokban és esszenciális zsírsavakban gazdag organikus csipkebogyó olaj. Kiváló arcápolásra, így akár a szemkörnyék érzékeny bőrének kényeztetésére.

Mentes a tartósítószerektől, mesterséges illatanyagoktól és színezékektől. OFC minősítéssel.

Ár: 5590 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

rosetta5

2017. szeptember 21.

Imádom az illatát, a textúráját. Fincsi olaj, nem nehezíti el az arcot, hihetetlen gyorsan beissza a bőr. Isteni tápláló. Sminkelés előtt és az esti arctisztítást követően szoktam használni. Hiába, ami Inika, az csak jó lehet! ;) <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

aivil

2017. június 26.

A csipkebogyó egy igazi álom az arcbőrnek. Nem tudom, hogy mit művel vele, de a tónusa és a tapintása is teljesen megváltozott, mióta használom. Sokkal egészségesebbnek látom a bőrömet a tükörben. Nem zsírosít, könnyen beszívódik. Szuper, ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

Nono1322

2017. január 18.

A csipkebogyó már évek óta az egyik kedvencem. Nagyon izgatottan, tele kíváncsisággal vártam ezt a bőrszépítő olajat, legnagyobb örömömre a rendelés leadását követő napon már meg is érkezett. Az Inika termékeit amúgy is imádom, boldog voltam, hogy nem csak sminkszereket lehet rendelni a márkától. Már első használat után kellemes tapintású, puha lett a bőröm. Egy hónapja használom és igazi rajongója lettem. Tényleg csodát tett az arcommal, sokkal szebbnek látom a tükörben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Emolliensek: Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil