Inika

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online a Naurel.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 18.

Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Naurel.hu, 6990 Ft

Az ecset nem tartalmaz állatszőrt, szintetikus ecsetfeje nagyon puha, alkalmas a por állagú és a krémes pirosító, valamint a bronzpúder felviteléhez és eldolgozásához.

Az ecset szára fából készül, mely a fenntartható fejlődés jegyében telepített erdőből származik.

Ár: 6990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

hessviky666

2016. október 7.

Csomagban jutottam hozzá. Én a porpúderem felvitelére használom, első ilyen ecsetem. Puha a feje, könnyen el lehet vele oszlatni a púdert.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

bingus86

2016. július 19.

Pihe-puha,szépen és könnyen lehet vele dolgozni,szeretem nagyon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

Pihe-puha,szépen és könnyen lehet vele dolgozni,szeretem nagyon!