Inika

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online a Naurel.hu-n 4690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 18.

Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Naurel.hu, 4690 Ft

Az Inika szemhéjpúder ecsetjével szépen hangsúlyozhatod szemeidet, de használhatod korrektor ecsetként is. Szintetikus ecsetfejjel készült, nem tartalmaz állatszőrt, nyele a fenntartható fejlődés jegyében telepített erdőből származó fából készül.

Ár: 4690 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4800 Ft , Eladó: Wellbe

rosetta5

2015. október 27.

Nagyon szeretek sminkelni, játszani a színekkel. Már régi nagy álmom volt egy klassz szemhéjpúder ecset. Hosszas böngészés után találtam rá az Inikára, tetszett a környezettudatos szemléletük. Könnyű használni, remekül kézre áll, puha a feje. Nem bántam meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.