Innisfree

Ár:   $5   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Ár:   $5
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Szárazon és vizesen is használható puha sminkszivacs.

WorkingClassGirl

2016. szeptember 19.

Ennek a szivacsnak az anyaga fenomenális! Az eddig próbált legjobb. Vizesen jól megduzzad, könnyen összenyomható, megfelelően ruganyos, és olyan pihe-puha, selymes a tapintata, mint valami aranyos kis állatka bundája.
Tényleg szuper, az egyetlen, amit fel tudok hozni ellene az a formája. Nem is értem a márkát, csináltak egy fantasztikus szivacsot, erre ilyen hülye formába öltik :/ persze egyedi, meg cuki, de nem ez lenne a dolga. Azért nem nehéz ráállni a forma használatára, én a kissebb fej végét szoktam leginkább használni, meg az oldalát.
A mosást is jól bírta, végül az lett a baja, hogy néha hagytam alapozósan megszáradni, az nem tesz jót.
Szerintem lesz még ilyen szivacsom, jó minőségű, elég olcsó, ami nem utolsó szempont, mert kb havonta cserélem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.