Innisfree

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2015. szeptember 22.

Ár:   $12
Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Közepes fedésű, fényes ajakrúzs

Funnyface

2016. június 5.

Tavaly rendeltem belőle, annyira megtetszett, hogy még két árnyalatot vettem, és most is gondolkodok rajta, melyiket rendeljem még meg. Ajkaim könnyen kiszáradnak. Telente rúzsokat nem is tudok hordani, mert kiemelik a leválló bőrréteget, amit akárhogy radírozok, nem tudom megszüntetni :( Ez a rúzs, viszont olyan hidratáló, hogy nem emeli ki a száraz bőrt, ill. eldolgozható. Valóban a magas olajtartalma miatt enyhén ragad és fényes hatású, de messze van az ajakfények ragacsosságától. Ez egyáltalán nem hagy csúszós érzés ajkaimon, olyan érzés, mint amikor az ajakfény már elkezdett felszívódni. Enyhén beleül az ajkaim barázdáiban, de egyáltalán nem feltünő. Nem tapasztaltam, hogy vérezne, ajakceruza nélkül használom. Pigmentáltsága közepes, emiatt kényelmesen lehet hétköznapra, és építhetősége miatt, alkalomra is hordani. Az erősebb árnyalat tartós, megszínezi az ajkaimat. Pár óra múlva kell csak felfrissíteni, az olaj felszívódik idővel. Ilyenkor már azért érzem, hogy több réteg rúzs van az ajkaimon, és enyhén szárít. Érdemes letörölni újrarúzsozás előtt. Este pedig érdemes szemfesték lemosóval is letörölni. Kettő nude 1-es, 3-as, és egy élénkszínű, 8-as árnyalatot vettem. Az utóbbi élénk, világos piros, nyárra ideális szín. A csomagolása egészen elegáns, azonban vigyázni kell vele, nem szabad visszacsavarásnál túl feszíteni. Idővel sajnos, a piszok és rúzs maradék megül a dobozán. Megmentett ez a termék, hordhatok rúzst télen is :) Még kapható, lehet most kéne rendelnem belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

XiaMengTing

2015. szeptember 19.

3-as és 9-es árnyalatban van meg, a fenti képen a 3-as a baloldali, a 9-es pedig a jobboldali szín. Pony videóiban láttam először ezt a rúzst (az egyik pirosat és a már említett 3-ast), és nagyon megtetszettek, pedig én inkább a jobban fedő, kevésbé fénylő rúzsokat szeretem. A fedésével egyébként szerintem nincs baj, egy rétegben visszafogottabb színt kapunk, de ha többször áthúzom, akkor teljes fedést és intenzívebb színt is elérhetünk vele. Elég ragacsos érzetet hagy a számon, kicsit olyan, mintha szájfényt kentem volna fel. Hidratál is, télre pont jó lesz. Sajnos a hidratáló jellege miatt nem túl tartós, és nagyon könnyen el is maszatolódik. Engem ez annyira nem zavar, a színek pedig gyönyörűek, úgyhogy nagyon örülök, hogy megvettem őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.