Innisfree

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2015. szeptember 3.

Kiszerelés:   4,8 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó és gazdagon pigmentált matt ajakkrém

7 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

XiaMengTing

2015. augusztus 28.

A 4-es és az 5-ös árnyalatot vettem meg. A színük nagyon szép és intenzív, mattra száradnak. Vigyázni kell velük, mert eléggé kenődnek, mindenhol ott marad a nyomuk. Szárították a számat, pedig nekem nem hajlamos kiszáradni a szám, szinte sosincs ilyen problémám. Pár óra elteltével beleül a szám apró redőibe is, ezért érdemes időnként ellenőrizni. BB krémmel keverve pirosítóként viszont nagyon jó. Nem bántam meg, hogy megvettem , és el fogom használni őket, de újabb színt nem tervezek beszerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.