Innisfree

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: BloodEve, Módosítva: 2015. május 22.

Bőrtípus:   Kombinált

Zöldtea kivonatot tartalmazó natúr termék, ami egyik végén automata szemceruzát, másik végén tusfilcet rejt. A termék nem tartalmazza a következőket: mesterséges illatanyag,talkum,ásványi olaj dioxid,formaldehid, állati eredetű összetevők.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

BloodEve

2015. június 2.

A baráti összetevők és a praktikusság játszotta a fő szempontot a termék megvásárlásánál.
A tusról:
A tusfilc rugalmas, és könnyen kezelhető ecset. A festék nem folyik meg, egyenletesen terül, nem szedi fel az előző réteget, és a vonalvastagságot is könnyű szabályozni. Nem matt a finishe. Tartóssága közepes, pár órát stabilan kibír. Nem vízálló, könnyezésnél megadja magát.Irritációt nem tapasztaltam. Korrekt,jó minőség.

A szemceruzás vége:
Csavaros, megfelelően puha bél, könnyen siklik. A ceruzabél nem vékony, közepesen vastag. Pici csillámokat tartalmaz, de nem feltűnő. A pigmentáltsága közepes, nem intenzív a színe, hanem szürkés-fekete árnyalatú. Tartóssága sokkal gyengébb a filcnél, és a nap folyamán a vonal maszatolódik, fakul.
Irritációt nem okozott egyik sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

A tusról:

A szemceruzás vége:
Irritációt nem okozott egyik sem.