Innisfree

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó és faggyútermelést szabályozó termék zöld datolyaszilvával, melyet arckrémként és pakolásként is használhatunk.

XiaMengTing

2015. szeptember 20.

Én krémként használom, és nagyon szeretem. Könnyed, géles állaga van, viszonylag hamar felszívódik. Anélkül hidratálja az arcom, hogy elzsírosítaná azt. Az illata friss, nekem nagyon tetszik. Szerencsére nem okozott irritációt sem, a pórusaimon pedig segített egy kicsit. Kicsit talán gyorsan fogy, nemrég vettem, kb. egy hónapja, és már alig van belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.