Innisfree

Ár:   $18   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Ár:   $18
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ethanol mentes tonik, amely segít megnyugtatni a bőrt. Jeju szigeti zöld datolyaszilva és szegfűszeg virág kivonattal. Fűzfakéregből származó szalicilsavat tartalmaz.

v.szilvia789

2015. szeptember 7.

Hadilábon állok a tonikokkal, de ez kivétel. Mivel kamasz koromból csak az alkoholos, pattanásos bőrre való változatok rossz emléke maradt meg, így hosszú ideje kerülök bármi ilyen jellegű terméket. Ez viszont kiemelkedően jó darab. Először is alkohol mentes, nincs benne erős illatanyag, ami van az is a lista végén szerepel és természetes eredetű. A többi összetevő is elég zöld,így nem veszik össze a rosaceával sem. A hatásáról azt tudom eddig elmondani, hogy a felesleges faggyút, zsírt kíméletesen, de alaposan leszedi. A bőrt nem szárítja, mint általában a tonikok, minimális ragacsosság érezhető, de ez sem sminkeléskor, sem arcápolás rutinban nem oszt, nem szoroz. Enyhe, kissé édes gyümölcs illata van, a benne lévő datolya szilva miatt (eddig azt sem tudtam, hogy van ilyen gyümölcs). A bőrömet összességében tisztábbnak érzem, friss érzést nyújt, kevés is elég belőle. A hámlasztó hatásból keveset tapasztaltam, megnéztem a ph értékét, kb. 6 körül van, így hiába van benne természetes formában a szalicil sav, nem igazán tudja kifejteni a hatását. Persze nem is vártam ettől eget verő hatékonyságot, és ettől még jó toniknak tartom. Lehet kapni próba készletet a sorozat "pore essence" mintájával párba csomagolva, én is azt használtam először.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propanediol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.