Innisfree

Ár:   $14   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   $14
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gazdag, mélyhidratáló hatású tisztító olaj frissen préselt zöldtea-kivonattal.

nadalandy

2019. február 26.

Imádom. A teljes zöld tea termékcsalád megvan és azt használom, nem keverem más márkákkal és azóta a bőröm láthatóan megszépült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

revontulet

2018. május 21.

At akartam venni nehany lepest a korei borapolasi rutinbol, ezert gondoltam beiktatom az olajos lemosot. Nagyon konnyu, egyaltalan nem az a nehez olaj, vizzel konnyen lejon, sminket nagyon jol oldja. Kellemes az illata is, nem irrital, nekem nagyon bevalt. Ezutan hasznalom a mar bevalt habzo lemosomat (nem koreai).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Asianlover

2017. augusztus 21.

Pont erre esett a választásom tavaly nyáron Koreában, így megörültem, hogy volt, aki feltöltötte!
Ez a termék úgymond megváltoztatta az életemet :D Koreában már feltalálták a spanyol viaszt, nem kell tovább keresni!
Tudni kell, hogy Ázsiában imádják a vízálló sminket (a párás idő miatt), amit flexel lehet csak levakarni. Erre a leghatékonyabb módszer az olaj.
A másik nagy előnye, hogy eleve egy hidratálással indul a lemosás, nem szárítással.
Irritációt nem okozott, csak ajánlani tudom.
Olajos arclemosó a király! :;

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Irritációt nem okozott, csak ajánlani tudom.
Olajos arclemosó a király! :;

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propanediol, Glycerin

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!