Innisfree

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. március 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arclemosó gél gyulladt, problémás bőrre jejubija olajjal és green komplexszel (jeju zöld tea, mandarin). Eltávolítja a sminkmaradványokat, és tisztja a pattanásos bőrt. Mesterséges színezéket, ásványi olajat, parabént és állati eredetű anyagokat nem tartalmaz.

Kiszerelés: 150 ml

cinnamon

2017. július 6.

Nagyon szeretem. Egyáltalán nem habzik, ami először furcsa volt, mert tévesen olyan érzést kelt, mintha nem is tisztítana. Mégis "fellélegzett", ragyogó és tiszta bőrt hagy maga után ami nem csikorog, nem húzódik. Nem tartalmaz SLES-t, nagyon alacsony a pH-ja (3 körül van), ami különösen jó a bőrnek. Elég erős, kicsit teafa olajos, gyógynövényes illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.