Innisfree

Ár:   5880 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Patus13, Módosítva: 2021. január 21.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló éjszakai ajakápoló maszk 99.9%-ban természetes összetevőkből.Ápold száraz ajkaid ezzel a remekül hidratáló, Beauty Green Tea organikus zöld tea kivonatot tartalmazó ajakmaszkkal alvás közben.

Parabénektől, ásványi olajoktól, szilikonolajtól és még 6-féle egyéb káros összetevőtől mentes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

JBeauty

2022. április 18.

Nagyon megszerettem ezt a terméket. Amióta használom azóta nem voltak kiszáradva az ajkaim.Nekem ez sokkal jobban hozza a wow hatást, mint a Laneige termékek.
Megéri az árát, mert nagyon sokáig elég :) Valamint nagyon szépek az összetevői is.
Én a lip balm változatát is megvettem és azzal is teljes mértékben meg vagyok elégedve.
Egyiket használom nappalra a másikat pedig éjszakára :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

Egyiket használom nappalra a másikat pedig éjszakára :)

bioglar

2022. március 1.

Nagyon szeretem ezt az ajakmaszkot. Egy másik koreai termék helyettesítőjeként vettem, mivel ezt itthonról is meg tudtam rendelni, és nem kellett csalódnom, hozza, amit ígér. Reggel mikor letörlöm a maradékot majd lemosom, szépen lejönnek az elhalt hámsejtek is, tehát ajakradírként is jól működik, ami számomra fontos szempont volt, mivel télen nagyon hamar kicserepesedik a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 1.

Patus13

2021. január 22.

Imádom! Se illata, se íze, felkenve színe sincs, viszont ápolja az ajkaimat. Reggel, ami fentmarad csak letörlöm. Végre nem húzódik, meg cserepesedik a szám így télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil

Squalane eo 1 0

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.