Innisfree

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2012. november 23.

Természetes összetevővel rendelkező krémpúder, mely Jeju szigeteki zöldtea kivonatot és ásványi összetvőket tartalmaz.

Paraben-, mesterséges illat-, benzophenone-, ásványi olaj mentes.

Kiszerelés: 12 g

Alice83

2013. május 9.

Egy korrekt termék korrekt áron foghatnám rövidre, de nem fogom:)..Áfa nélkül 14 dollár ami azért nem vészes, jó persze még azért a postát is fizetni kell, de azt most ne nézzük, szóval remek ár..maga a csomagolása nagyon míves, szép és finom, megmondom őszintén még drágább termékek esetében is találkozni sokkal rosszabb sőt gagyi csomagolással, szóval ez olyan darab amit szívesen vesz elő az ember lánya akár mások előtt is..nekem egyenlőre nem tűnik könnyen koptatható darabnak, ami azért jó mert lehet hozzá külön rendelni púdert, így még olcsóbb lenne..magában a dobozkában elkülönített részben van egy kis szivacska is ,amely nagyon simogatóan puha és nagyon szép..személy szerint nem használom, mert jobban szeretem az ecseteket, de a barátnőm akinek adtam csak áradozik (biztos csak örül egy plusz szivacsnak mert ő nem használja hanem szinte eszi őket:))..hát erről nem nyilatkozom..található még egy tükör is a kis kompaktban, de hát el is kell ha útközben használjuk..ami jó h igazán használható nagyságú, nem olyan amire rázzuk a fejünket de jószívűen azt mondjuk h " hát igen-igen, de legalább a szándék megvolt"..
Ami a legjobban tetszik az innisfree kínálatában h vannak hideg meleg tónusok és igen világos színek..könnyedén megállapítottam melyik jó nekem és tökéleteset rendeltem elsőre..
A púder finomságát legfőképpen a creme puffhoz tudnám hasonlítani, nagyon nagyon apróra őrölt pigmentek..mondhatnám h mattít és igaz is lenne, de mivel nincs nyár így igazán nem érzem igazságosnak h megtévesszek bárkit is, most jelenleg úgy tűnik..pontosan ezért sem használom most mert valahogy nekem nincs szükségem mattításra, majd ha jobb idő lesz addig is a cliniqie superbalanced púder mindennapi jó barátom marad..
Folyköv..no sikerült kipróbálnom melegben is(30 fok +) és még mindig imádom..érdekes alig fogyott pedig mindennap használom sőt már csak ezt használom semmi alapozó vagy korrektor (azért nagyon ritkán szoktam) a szemem köré is ezt rakom és szépen halványítja a karikákat..a finishe nem matt teljesen, de nem is zsírosan fénylő, olyan természetes hamvas arcom van tőle..inkább ecsettel viszem fel, pamaccsal sokkal vastagabban lehet belepaskolni a bőrbe akkor azért mattabb amit nem szeretek..alá szintén innisfree márkájú fényvédőt rakok..eddig 5 csillag..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.