Innisfree

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, közepes fedésű ajakrúzs

Funnyface

2016. június 5.

Fellekesültem az Innisfree rúzsok iránt, emiatt ahogy megjelent, rendeltem belőle. Korábban a cream melow rúzsból vettem, és nagyon megszerettem a hidratáló hatása miatt. Egy pöttyedt csalódtam, mert ez inkább matt hatású rúzs, amik nagyon szárítják az ajkaimat. Télen nem tudok ilyen rúzsokat hordani:( Emiatt nem is nyúltam hozzá, mostanában vettem elő megint. Más rúzsokhoz képest sokkal jobban tudom hordani, de a számomra a cream melow-ot nem múlja felül. Könnyen kenhető, szépen elterül az ajkaimon, valóban belesimul a bőrömbe. Ez jobban beleül az ajkaim barázdáiba, mint a CM, de annyira belesimul, hogy közelről sem látszik, hogy rúzs csücsül a számon. Enyhén ragadós érzés, nem az a szuper matt formula, enyhe szatén fénye lehet. Csomagolása elegáns, letisztult. A 8-as árnyalatban rendeltem, ami nude, "ajakaim, csak szebben" szín. Nem vérzik, nem kenődik el, egyenletesen halványul. Ez nem színezei meg az ajkaimat, klasszikus, leevős rúzsformula. Más rúzsaimnál kényelmesebb, kevésbbé szárít, de még barátkozom vele. Ez is hidratál, csak jóval enyhébben, mint a CM változat. Akinek az ajkát nem szárítják a mattabb rúzsok, annak tökéletes lehet. Pigmentáltsága magasabb, mint a CM-é, szerintem egészen jó. Ombre ajkat viszont, nem lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

Amea

2016. május 3.

Nagyon eltalálták az állagát, kiválóan kenhető, de nem mállik, nem kenődik mindenfele (icipicit keményebb, mint az Envy és nem vaníliás).
A 8-as árnyalat nagyon bejött, szép természetes szín, a 2-es nekem kicsit túl rózsaszín, de még így is kellemes, nyárra pont jó lesz. Egészen jól tartja magát felkenés után, pont jó a fedése, nem szárít, jó kis rúzs ez.
A csomagolás egyszerű, letisztult. Szeretem, hogy lehet látni kívülről is a színt.

Most, hogy így meggyőztem magam, csak kéne a 9-es is... :D

update: Többet használom, mint az Estée Laudert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

Most, hogy így meggyőztem magam, csak kéne a 9-es is... :D

update: Többet használom, mint az Estée Laudert.