Innisfree

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. június 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Ajakkorrektor, mely egységes színűvé és selymes kinézetűvé teszi az ajkakat. Kiváló rúzsalap.

natulcien

2018. március 15.

Elég régóta meg van és nem egy nélkülözhetetlen darab. Szép egységes alapot biztosít a rúzsoknak, ami miatt teljesen szín hű lesz a végeredmény, de ezt egy szimpla alapozó is tudja. Nem vettem észre, hogy különösebben tartósabbá tenné a rúzst. Nem rossz, de nem is egy alapdarab. Szeretem az Innisfree termékeket, ezért adtam neki egy esélyt, de biztos nem fogom újravásárolni. Rúzs alapnak,számomra jobban bevált az Innisfree primere, ami viszont tényleg tartósabbá teszi a rúzsokat. A két terméket együtt használva nem vettem észre különösebb javulást. Amúgy a kiszerelés kicsi, emiatt nehéz belenyúlni ujjal, ha fogy majd ecsetet kell használni a maradék termék kivarázslásához. Körülményesebb a használata, mint amennyi előnnyel rendelkezik. Kárt nem okozott, nem szárít, nem irritál. Az ígéret betartja, de nem csodaszer, és lehet élni nélküle, boldogan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.