Innisfree

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: Lilred, Módosítva: 2017. július 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Lefekvés előtt a többi kozmetikai készítmény után kell felvinni az arcra. Éjjelre "bezárja" az alatta lévő termékeket a bőrbe, segít abban, hogy másnapra egyenletes és telt arcbőrt kaphassunk. Reggel le kell mosni vízzel vagy tonerrel.

Lilred

2017. augusztus 1.

Ez a sleeping pack nagyon jól működik. Nyilván ragacsosabb, mint egy sima lotion, de aki ilyen éjszakai réteget is felvisz, erre számíthat. Az állaga zselés-krémes, használat után visszaugrik az alakja olyanra, mintha sosem nyúltak volna hozzá. Szépen működik, ápolt és hidratált lesz a bőr tőle meg persze a sok másik rétegtől ami alatta van. Egyetlen nagyobb gond viszont van vele, az "illata" olyan, mintha egy tál 40 fokon rohasztott szőlővel vagy asztalon hagyott borral kenegetné magát az ember. Olvastam olyat, hogy valaki odavan az illatért, sajnos még több olyat, hogy hozzám hasonlóan a hányinger kerülgeti tőle. Nehéz a hatását ezzel az igen nagy hibával összevetni. Úgy érzem, hogy én tovább keresgélek egy másik sleeping pack után, de aki bírja az illatot - érdemes szerezni mintát vásárlás előtt mert jó sok van benne ráadásul - annak jó barátja lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 1.