InnovaGoods

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. november 11.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Puha masszázspárna henger alakkal, amely a pihentető vibrációnak köszönhetően lehetővé teszi a keringés aktiválását kellemes érzést nyújtva. Nagyon hatékony masszírozó és lazító, feszültségoldó a nyak, az alsó hát, vagy a test bármely része számára.

• Poliészterből készült
  • Kapcsológomb (be / ki)
  • Akkumulátorok (2 db AA, nem tartozék)
  • Átmérő x magasság kb: 15 x 25 cm
  • Csomagolás és kézikönyv 24 nyelven (angol, francia, spanyol, német, olasz, portugál, holland, lengyel, magyar, román, dán, svéd, finn, litván, norvég, szlovén, görög, cseh, bolgár, horvát, észt, észt , Orosz, lett)

Hecate

2019. október 24.

Rendkívül gyengén masszíroz,. Csak hengerpárnának megfelelő, esetleg kisgyerekek lehet játék.

Gyógyászati vagy kényeztetési célokra nagyobbaknak egyáltalán nem alkalmas.

(Amúgy a dobozon szereplő képekkel ellentétben rövidebb..)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Gyógyászati vagy kényeztetési célokra nagyobbaknak egyáltalán nem alkalmas.

(Amúgy a dobozon szereplő képekkel ellentétben rövidebb..)