InstaNatural

Ár:   $13.97   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. szeptember 8.

Ár:   $13.97
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a 100%-os tisztaságú rózsavíz egy multifunkcionális tonik gyulladáscsökkentő, hidratáló és revitalizáló tulajdonságokkal. Képes természetes egyensúlyban tartani a bőr pH-ját, hatékonyan tonizálja a száraz vagy problémás bőrt. A természetben előforduló antioxidánsok, valamint az A- és C-vitamin révén hatásos és nyugtató kezelést biztosít, nélkülözhetetlen kiegészítője bármely bőrápolási rutinnak.

tdobos

2017. október 11.

Szeretem az Instanatural termékeket, eddig még soha nem csalódtam a minőségben. Ez az első rozsavíz, amit kipróbáltam. Toner helyett használom, napig kétszer. Este a dupla tisztítás után tavolítom el a meg esetleges sminkmaradvanyokat és előkészítem a bőröm a szérumok és további bőrápolók befogadására. Reggel arcmosás után használom hasonlóan a fent leírt céllal.
Kellemes, de nem hivalkodó illata van, használata nem irritál, nem szárít és a rozaceámat sem lobbantja be. Sőt olvastam is, hogy sokaknak bevált hasonló bőrproblémával. Úgy érzem hidratáló hatása is van, de ezt nehéz egyértelműen megmondani, mert mindig használok utána további arcápolási termékeket.
Szívesen újravenném, de nem fogom. Jelen esetben a nevet és a tetszetős csomagolást is meg kell fizetni. Mivel egyetlen összetevője a rózsavíz, nem éri meg, hisz vannak ennél sokkal olcsóbb és nagyobb kiszerelésben is sokkal kedvezőbb árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.