inter-vion

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. június 11.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Spar
Kategória:   Ecsetek

Utazó méretű, szemhéjfesték ecset.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 9.

"Cipőt a cipőboltból" - ez egy ezeréves reklám, biztosan van, aki még nem is hallotta, de ez jutott eszembe, amikor a Spar-ban megláttam, hogy már sminkecsetet is árulnak.
Ezt, a mérete alapján utazó ecsetet, nem kizárólag utazáshoz használhatjuk, a mindennapi neszesszerünkben is helye lehet - persze megfelelően védve. Kár, hogy nem került egy kis tartóba, ha azzal együtt adják, nem is találtam volna rajta "fogást".
Esztétikus a megjelenése és jó a mérete is.
A lengyel kozmetikumok és eszközök között mindig is voltak megbízható minőségűek. Ha Lengyelországba megyünk, érdemes egy drogériába is betérni, a nálunk nem forgalmazott márkák között akár "kincsekre" is lelhetünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 9.

Esztétikus a megjelenése és jó a mérete is.