Intercosmo

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Gyalogkakukk, Módosítva: 2018. július 16.

Kategória:   Samponok

10 hatással bíró krémsampon, mely gyönyörűvé és ragyogóvá varázsol minden hajtípust.

1. Gyengéden tisztítja a hajat.
  2. Védi és hidratálja a fejbőrt.
  3. Selymes fényt és puhaságot ad a hajnak.
  4. Erősíti a hajat.
  5. Csökkenti a haj töredezettségét.
  6. Ragyogóvá teszi a hajat.
  7. Hővédő anyagok vannak benne.
  8. Megkönnyíti a haj kibontását, kifésülhetőségét.
  9. Nem nehezíti el a hajszálakat, úgy ad fényt a hajnak.
  10. Megakadályozza a töredezettséget.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gyalogkakukk

2018. július 11.

Ez a sampon sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
A fodrászatban használták a hajamra a márka spray-maszk ápolóját, ami akkor és ott nagyon meggyőző volt számomra.
Nos, gondoltam beszerzek otthonra is abból a szuper termékből egyet, mellé pedig a sampon is jól jöhet, így online megvettem őket párban.
Nem akar működni :(
Mosás közben mintha puhítaná és utána tényleg kevésbé gubancos (persze én mindig használok balzsamot is). Aztán száradás/szárítás után fénytelen, sprőd és durva tapintású. Az illata is elég zavaró.
Még próbálkozom, hátha én rontottam el valamit. Addig viszont még véletlenül sem jár 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Ez a sampon sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
Nem akar működni :(