Interherb

Ár:   1030 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   webshopok, drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2019. december 27.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   webshopok, drogériák
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

30 db 550 mg-os lágyzselatin kapszula. A béta-karotin hozzájárulhat a bőr öregedésének késleltetéséhez. Az A-vitamin provitaminjaként hozzájárulhat a haj,köröm és a bőr egészségének megőrzéséhez. Az A-vitamin nélkülözhetetlen a normális látáshoz,elősegíti a szem egészségének megőrzését. A béta-karotin és E-vitamin antioxidáns tulajdonságuk révén hozzájárulnak a szervezetünkben zajló káros oxidatív folyamatok gátlásához,ezáltal a sejtek, szövetek védelméhez.

Ajánlott bevitel:napi 2×1 kapszula

wildrose

2019. augusztus 16.

2 doboz beszedése után valamivel gyorsabban barnultam és tartósabb is lett a színem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Sztellaaaaa

2018. június 16.

sokat segített a bőröm állapotán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

sokat segített a bőröm állapotán.

bedonori

2018. április 4.

Mindig ezt a fajta beta karotint szoktam szedni, hogy felkészítsem a bőrömet nyárra. Elégedett vagyok vele, de nem csodaszer, kicsit könnyebben fog a nap a szedése mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Orsi0625

2018. április 2.

Problémás bőrömre és lassan növő hajamra vettem,úgy voltam vele bajom nem lehet tőle mégis csak vitamin.4 hónapja szedem körülbelül bőrömmel nem történt nagy változás,maximum jobban barnulok a szoláriumban,viszont a hajam láthatóan hosszabb lett aminek nagyon örülök pedig csak naponta 1 kapszulát veszek be,mert napi 2 mellett túl gyorsan fogyott. Többször újra vettem már,meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

balankaa01

2017. augusztus 14.

Nem, nem, nem, nem!
Imádok lebarnulni a nyáron, könnyen fog a nap, és elcsábultam, hogy ettől majd még barnább leszek. Fenét.
Azt a kevés színemet is majdnem teljesen elvesztettem már, amit kínkeservesen, két leégéssel szereztem. :) Nagyjából tízéves korom óta nem sikerült leégnem. Köszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Nem, nem, nem, nem!

biankaj

2017. július 12.

nem tudom végül is minek kéne történnie, de nem látok magamon különösebb változást, talán mintha egy kicsit jobban fogna a Nap (?!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

ftmea13

2016. július 11.

Csak hirtelen "rábökés" alapján vásároltam meg, és nagyon jól döntöttem mellette. Teljes mértékben észre vettem magamon, hogy szebb lett a hajam, körmöm, bőröm. Nagyon megszerettem, napi rendszerességgel használom már 4 hónapja, ezután is csak biztosan újra fogom venni. Különösen imádom ezt a zergetős Duplo hangokat:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 11.

0808

2016. január 22.

Kora tavasszal elkezdem és 2 dobozzal elszedek belőle, mire itt a napsütés a bőröm felkészülten várja, nem mellékesen ad egy kis színt is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 22.

deccs91

2015. július 22.

Én nyáron szoktam szedni, mert sokkal szebb színem lesz és sokkal tartósabb, jobban is fog a nap. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.