Interherb

Ár:   3535 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogéria, bio boltok, gyógyszertár   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: asparagus, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   drogéria, bio boltok, gyógyszertár
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nagydózisú és kiváló biohasznosulású hidrolizált kollagén peptidet és hialuronsavat, valamint a bőr egészségében szerepet játszó vitaminokat (A- és C-vitamin, Biotin) tartalmazó komplex készítmény. A kollagén a bőr-, a porc- és csontszövet ellenálló, ugyanakkor rugalmas vázanyaga, hialuronsavval együtt részt vesz a bőr szerkezeti felépítésében. Az A-vitamin hozzájárul a bőr és a nyálkahártyák normál állapotának megőrzéséhez, míg a C-vitamin támogatja a megfelelő kollagén képződést és ezen keresztül a bőr normál állapotának, azaz egészséges szerkezetének fenntartását. A biotin hozzájárul a bőr és a haj megfelelő állapotának, így épségének és szépségének fenntartásához.

Összetevők:

Hidrolizált kollagén kivonat*; hialuronsav nátriumsója; tömegnövelő szerek: mikrokristályos cellulóz, nátrium-karboxi-metil-cellulóz, hidroxi-propil-metil-cellulóz, hidroxi-propil-cellulóz; L-aszkorbinsav; A-vitamin acetát; csomósodást és lesülést gátló anyagok: zsírsavak magnézium sója, talkum, polietilénglikol; színezékek: titán-dioxid, kárminsav; D-biotin.

*Szarvasmarha eredetű hidrolizált kollagén tartalmaz. ​A peptid térszerkezete alapján 1. és 2. típusba sorolható a kivonat, így a bőr és a porcban lévő szövetek regenerálására egyaránt alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Ilona77

2021. november 6.

Rossmannban vettem- gondoltam legnagyobb dózis lesz a legjobb.
8 napi szedés után már érzem a bőrömön a különbséget. Nekem bevált!
update: 1,5 hónap után--- ez egy csoda, a bőröm olyan, mint az érett barack, üde, telt, a pórusok alig láthatók. Valamint az egyéb testrészeken is rugalmasabb a bőr.
Aki vár az eredményre: csak türelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 6.

Rossmannban vettem- gondoltam legnagyobb dózis lesz a legjobb.
8 napi szedés után már érzem a bőrömön a különbséget. Nekem bevált!
Aki vár az eredményre: csak türelem!

UnicornsOfLove

2021. május 25.

Nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de azt figyeltem meg, hogy gyulladt, mély cisztás aknék jelennek meg rajtam, mióta szedem. Elkezdtem gyanakodni erre a kollagénre, amiből már másfél dobozzal elszedtem és rákerestem, van-e összefüggés. Az alábbi fórumon nagyon sokan írják, hogy soha életükben nem volt aknéjuk (több 50-60 éves hozzászóló is van), de mióta kollagént szednek, szintén mély, gyulladt, cisztás pattanásaik lettek, tehát biztos, hogy ez a kiváltó ok, főleg, hogy mióta abbahagyták a szedését, elmúlt. https://www.skinpick.com/node/3479
Valakinek hasonló tapasztalat?
Részemről nem merem tovább szedni, ha ennek köszönhető, ha nem. Ha nagyon akarnék kollagént szedni, akkor az alga kollagénnel próbálkoznék, így gyanús, hogy az állati összetevők, esetleges antibiotikumszármazékok triggerelik az aknémat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Valakinek hasonló tapasztalat?

Adrienn890215

2021. április 25.

1 hónapja szedem, de semmi változást nem tapasztaltam..
Nagyon kevésnek találom az 1000mg (azaz 1g ) kollagént benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

1 hónapja szedem, de semmi változást nem tapasztaltam..
Nagyon kevésnek találom az 1000mg (azaz 1g ) kollagént benne.

Virág-os

2021. április 7.

Lehet nálam fura, de a Forte után egyik alkalommal ezt vettem és nem láttam különbséget a tükörben vagy a körmeimen.

Bár amióta kollagént szedek szerintem kevésbé töredeznek a körmök még akkor is, ha a csodálkozóráncot nem tűnteti el. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

fioretta

2021. március 12.

A kapszulák könnyen lenyelhetőek, nem okoznak kellemetlen szájízt vagy érzetet. A körmökön határozottan látszik a hatás, kb. már 2 hét után: gyorsabban nőnek, erősebbek, nem töredeznek be olyan könnyen, nincs lemezes leválás. Kb. egy hónapos adag szedése után a hajam is egészségesebbnek tűnik, lettek kis babahajak is. A bőrömet is "frissebbnek" és rugalmasabbnak érzem, kevésbé feszül vagy szárad ki.
A por formában szedett egyéb márka kollagén+hialuronsav terméke is jól bevált, magasabb dózisú és árban jobban megéri, de az íze miatt és a poros ital jelleg miatt lehet maradok inkább ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 12.

egy hónapig szedtem,semmilyen változás nem történt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

egy hónapig szedtem,semmilyen változás nem történt