Interherb

Ár:   3535 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogéria, bio boltok, gyógyszertár   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: asparagus, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   drogéria, bio boltok, gyógyszertár
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nagydózisú és kiváló biohasznosulású hidrolizált kollagén peptidet és hialuronsavat, valamint a bőr egészségében szerepet játszó vitaminokat (A- és C-vitamin, Biotin) tartalmazó komplex készítmény. A kollagén a bőr-, a porc- és csontszövet ellenálló, ugyanakkor rugalmas vázanyaga, hialuronsavval együtt részt vesz a bőr szerkezeti felépítésében. Az A-vitamin hozzájárul a bőr és a nyálkahártyák normál állapotának megőrzéséhez, míg a C-vitamin támogatja a megfelelő kollagén képződést és ezen keresztül a bőr normál állapotának, azaz egészséges szerkezetének fenntartását. A biotin hozzájárul a bőr és a haj megfelelő állapotának, így épségének és szépségének fenntartásához.

Összetevők:

Hidrolizált kollagén kivonat*; hialuronsav nátriumsója; tömegnövelő szerek: mikrokristályos cellulóz, nátrium-karboxi-metil-cellulóz, hidroxi-propil-metil-cellulóz, hidroxi-propil-cellulóz; L-aszkorbinsav; A-vitamin acetát; csomósodást és lesülést gátló anyagok: zsírsavak magnézium sója, talkum, polietilénglikol; színezékek: titán-dioxid, kárminsav; D-biotin.

*Szarvasmarha eredetű hidrolizált kollagén tartalmaz. ​A peptid térszerkezete alapján 1. és 2. típusba sorolható a kivonat, így a bőr és a porcban lévő szövetek regenerálására egyaránt alkalmas.

Adrienn890215

2021. április 25.

1 hónapja szedem, de semmi változást nem tapasztaltam..
Nagyon kevésnek találom az 1000mg (azaz 1g ) kollagént benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

1 hónapja szedem, de semmi változást nem tapasztaltam..
Nagyon kevésnek találom az 1000mg (azaz 1g ) kollagént benne.

Virág-os

2021. április 7.

Lehet nálam fura, de a Forte után egyik alkalommal ezt vettem és nem láttam különbséget a tükörben vagy a körmeimen.

Bár amióta kollagént szedek szerintem kevésbé töredeznek a körmök még akkor is, ha a csodálkozóráncot nem tűnteti el. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

fioretta

2021. március 12.

A kapszulák könnyen lenyelhetőek, nem okoznak kellemetlen szájízt vagy érzetet. A körmökön határozottan látszik a hatás, kb. már 2 hét után: gyorsabban nőnek, erősebbek, nem töredeznek be olyan könnyen, nincs lemezes leválás. Kb. egy hónapos adag szedése után a hajam is egészségesebbnek tűnik, lettek kis babahajak is. A bőrömet is "frissebbnek" és rugalmasabbnak érzem, kevésbé feszül vagy szárad ki.
A por formában szedett egyéb márka kollagén+hialuronsav terméke is jól bevált, magasabb dózisú és árban jobban megéri, de az íze miatt és a poros ital jelleg miatt lehet maradok inkább ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 12.

egy hónapig szedtem,semmilyen változás nem történt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

egy hónapig szedtem,semmilyen változás nem történt