Interherb

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogéria, online, patika   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Virág-os, az összetevőket feltöltötte: Annamaria84, Módosítva: 2019. október 3.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   drogéria, online, patika
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Összetevői belülről óvják a bőr, a haj és a köröm egészségét, és segítik vonzó megjelenésének megőrzését. A könnyen felszívódó és nagy hatásfokkal hasznosuló kollagén kivonat a kollagén, hyaluronsav és szabad aminosavak komplexe. Ezek a bioaktív hatóanyagok elősegítik a bőr üdeségének, rugalmasságának megőrzését, az izületek mozgékonyságát. A gránátalma- és a szőlő-polifenolok, az antioxidáns nyomelemek (szelén, cink, réz) és a B2-vitamin az oxidatív stressz ellen védenek. A haj, bőr és köröm egészséges, vonzó megjelenését a szelén, a cink és a réz, valamint a B2, B3 vitaminok támogatják."

IdunLilith

2019. szeptember 22.

Nagyon jó termék, csak ajánlani tudom. Sokkal szebb lett a bőröm, gyorsabban nő a hajam, látszik a megfelelő táplálás.
Megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Megéri az árát.

BuZso7

2019. szeptember 4.

Idén március elején elhatároztam, hogy belevágok egy min. 3 hónapos "szépség kapszulás" kúrába, mert szeretném belülről is táplálni a hajamat, bőrömet. Ebből végül 5 hónap lett. Végig ezt a terméket szedtem, az előírásoknak megfelelően. Tapasztalataim: Köröm: erősebbek lettek és gyorsabban nőttek. Bőr: semmi extra változás. Haj: szemben más túlárazott haj vitaminnal, ennél végre tényleg azt láttam, hogy gyorsabban nő a hajam, ill. több baba-hajam is lett. Ár érték szempontjából nem egy rossz választás, de szerintem legközelebb más terméket fogok kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

bettere

2019. július 3.

Imádom ezt a terméket, nálam csodaszer. Pedig nem vártam tőle sokat, mert jól látható eredményt ritkán produkálnak az étrendkiegészítők. De ha már hialuron szérumot kenegetek az arcomra, gondoltam, belsőleg is kipróbálok egy ilyen tartalmú készítményt, hátha tömörebb, üdébb, rugalmasabb lesz a bőröm. Hát innen nézve nem volt egy nagy csoda, nem látok eredményt a 3. doboz után sem, DE, a problémás bőrömet úgy rendbe tette, hogy már átsorolhatom magam a normál-vízhiányos bőrűek közé. Egész életemben meglátszott a bőrömön, ha csokit ettem, főleg, ha mogyoró is volt benne... illetve néha nem is tudtam, mivel ártottam a bőrömnek. A hormonális pattanások ellen se tudtam mit tenni, bár zavart, hogy még 39 évesen is pattanásokat kell kenegetnem és problémás bőrre való maszkokat használnom és nem csak hidratálót... Éppen a legrosszabb volt a bőröm megint, amikor elkezdtem szedni ezt a kapszulát. 3 nap alatt lehúzta teljesen a nagyobb patikat, a 7. naptól pedig JÓ a bőröm. És ugye nem is erre kezdtem el szedni, mert már feladtam a próbálkozást. Szépségvitamint is szedtem már régebben, más márkát és semmi változás nem történt. Az összetevőkre rákerestem egyesével, így lehet, hogy a cink-réz-szelén tehet róla, vagy így együtt ügyesek mind, de az biztos, hogy már nem látszik a bőrömön, ha bedobok egy tábla "ablakos" mogyorós csokit a nehéz napok előtt. :) Azóta többször próbáltam ellenőrizni, hogy ettől jobb-e a bőröm, vagyis nem szedtem pár napig. És hát igen, ha 5 napig nem veszem be, akkor már kezd is látszódni a bőrömön. Így csak 2-3 napokat hagyok ki vele, mert hát mégsem lehet valamit örökké és folyamatosan szedni... A környezetem is észrevette a változást, főleg, akik tudták, hogy mennyit szenvedtem a bőrömmel, mennyit költöttem rá, a kiváltó okot viszont nem találtam, mert a vérképem tökéletes volt emellett. Javaslom, hogy aki felnőttként pattanásos bőrrel küzd és már kinyomozta, hogy nincs góc a szervezetében, próbálja ki ezt, nyilván nem csak nálam képes így hatni. Gyakran akciós (Rossmann, Vitaminnagyker.), így 2200 Ft-nál még nem kellett többet adnom érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Annai

2019. július 1.

Elégedett voltam a termékkel. Különösen a plusz gyógynövényes összetevők végett. A pozitív tapasztalat ellenére mégis váltottam más termékcsaládra, amely kollagén és hyarulonsav tartalma sokkal magasabb mint az Interherbé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.