Interherb

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimiK, Módosítva: 2019. december 27.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   drogériák, bioboltok, online
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Száraz

Extra magas hatóanyag-tartalom a feszes, rugalmas bőrért

A készítmény hatóanyaga szabadalmaztatott technológiával gyártott nagy tisztaságú, igazoltan magas hatásfokkal hasznosuló kollagén és hyaluronsav kivonat. A kollagén egy vízmegkötő tulajdonságú összetett fehérje, a bőr struktúrájának nélkülözhetetlen vázanyaga. A hyaluronsav a porcok építőanyaga.
E készítmény a szer­vezet számára könnyen hasznosuló kollagén és hyalu­ronsav mellett C-vitamint is tartalmaz, mely hozzájárul a megfelelő kollagén képződéshez és ezen keresztül a bőr normál állapotá­nak, működésének fenntartásához.

Összetevők: kollagén kivonat (500,0 mg), C-vitamin (200,0 mg, RDA: 250%), hyaluronsav kivonat (50,0 mg), tömegnövelők (mikrokristályos cel­lulóz, karboxi-metil-cellulóz-nátrium, hidroxi-propil-metil-cellulóz), csomó­sodás gátlók (talkum, magnézium-sztearát, polietilénglikol), színezék (titán-dioxid, kárminvörös)

katalinmester13

2022. február 11.
Elfogyott egy dobozzal. Egy másik, multivitamin-készítménnyel kezdtem el szedni. Megállt a hajhullásom. A vasam most épp rendben van, de minimálisan mindig szokott hullani a hajam. Erre gyanakszom, mivel miután elfogyott, újra elkezdett hullani egy kicsit a hajam. A multivitamin maradt, az még nem fogyott el. Pár hetet kihagytam. Most újra elkezdem szedni. Kíváncsi vagyok, ki a tettes.

2022. március 14.
Nem ez. Úgy látszik az átmeneti nem hajhullásos állapot, egy két hétig tartó karácsonyi csoda volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 14.

2022. február 11.

fioretta

2021. július 17.

Akciósan vásárolva szoktam venni, előfordult, hogy néha rendszertelenül szedtem (azaz nem napi szinten 2-3 hónapig), ennek ellenére mégis használt, a körmökön egyértelműen látszik a pozitív változás, erősebbek és gyorsabban nőnek. Előírás szerinti szedésnél, hosszabb távon a haj állapotán is javít és babahajakat varázsol. Igaz a por formában kapható kollagén magasabb hatóanyag-tartalmú és így olcsóbbra jön ki, de én személy szerint nem szerettem meg egyiket sem, ízük és állaguk miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 17.

BEva0919

2021. június 29.

Hááááááát... a kollagén szinten tartásának nem rossz. De édeskevés a hatóanyag benne a látványos eredményhez. Talán a körmeim némileg megerősödtek tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

UnicornsOfLove

2021. május 25.

Nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de azt figyeltem meg, hogy gyulladt, mély cisztás aknék jelennek meg rajtam, mióta az Interherb kollagént szedem. Elkezdtem gyanakodni erre a kollagénre, pontosabban az 1000 mg-os változatra, amiből már másfél dobozzal elszedtem és rákerestem, van-e összefüggés. Az alábbi fórumon nagyon sokan írják, hogy soha életükben nem volt aknéjuk (több 50-60 éves hozzászóló is van), de mióta kollagént szednek, szintén mély, gyulladt, cisztás pattanásaik lettek, tehát biztos, hogy ez a kiváltó ok, főleg, hogy mióta abbahagyták a szedését, elmúlt. https://www.skinpick.com/node/3479
Valakinek hasonló tapasztalat?
Részemről nem merem tovább szedni, ha ennek köszönhető, ha nem. Ha nagyon akarnék kollagént szedni, akkor az alga kollagénnel próbálkoznék, így gyanús, hogy az állati összetevők, esetleges antibiotikumszármazékok triggerelik az aknémat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Valakinek hasonló tapasztalat?

Lunalys

2020. november 11.

2 hónapja szedem, ami annyira nem sok. Magamon nehezen veszem észre a változásokat, talán mintha erősebb lenne a körmöm és picit szebb a bőröm. De úgy voltam vele, hogy lehet, csak bemagyarázom. Addig nem tudtam biztosan, míg el nem mentem a fodrászomhoz - ahova 3 havonta járok. Elképedve kérdezte, mikor voltam utoljára, mert olyan nagy lenövést látott, ami nekem nem szokott 3 hónap alatt lenni. :D

Csodát nem kell várni tőle, de teszi a dolgát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

Csodát nem kell várni tőle, de teszi a dolgát. :)

Panky

2020. szeptember 25.

A drága társaihoz képest kifejezetten jobb. Egy havi használat után észrevehető a börön a változás.Úgy gondolom, ehhez hozzájárul egy megfelelő táplálkozás is, nem tudom önmagában mennyire hatékony. A bőröm simább,puhább volt, élettel telibb és sugárzóbb lett. Szerintem minden nőnek valamilyen formában használnia kell a kollagént,szuper segítség :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Timi8

2020. április 16.

Ezt a tìpust szedem (2db tabi/nap), de minek?! Eddig ùgy tudtam, tök mindegy, csak kezdjünk el szedni vmilyet, mert a semminél minden hatásosabb... igazibòl pont ma olvastam, h.napi 10.000 mg kollagént kellene szedni ha láthatò eredményt szeretnénk. Tehát, 2 opciò van, vagy keresek jòval koncentráltabb hatòanyagtartalmùt (akar por vagy ital formájában, GAL halkollagén szagátòl is behányok pedig elv.az a legjobb...), vagy átállok ebből a napi 20db tabira és akkor egy kosszal a reggeli is megvan ;))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 16.

Hecate

2020. február 28.

Nekem fiatalos a bőröm, de hiszek a kollagénben. Több kúrát megcsináltam már vele, akkor vettem mindig többet, ha a Rossmann-ban akciós volt és ebben nagy mennyiségű kollagén található az ott kínált tabletták közt. Nagy csodákat nem tapasztaltam, de a bőröm nem is rosszabbodott. Viszont leváltottam, mert találtam anyagilag gazdaságosabb, szintén elismert gyártótól származó kollagén port, amit inni lehet - reményeim szerint az jobban felszívódik. Ugyanakkor aki nem szereti az italport annak ez a tabletta jó lehetőség lehet.

FRISSÍTÉS: Mióta porban használok kollagént erősebbek a körmeim. Nekem valamiért az vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

kissagi19

2020. február 13.

1 éve kattog a bal térdem a lépcsőn járáskor. Nem tudom sem otthon, sem a munkám során kikerülni a lépcsőzést, szóval elég zavaró.
Pontosan 3 hete szedem, sokat iszom mellé, és megszűnt a kattogás. Nekem csodaszer, amíg kapható - újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Fufina

2020. január 14.

Én január elejével kezdtem el szedni, igaz, párhuzamosan az étkezésre is újra elkezdtem odafigyelni, illetve a mozgásra, így biztos vagyok benne, hogy ezek is pozitívan kezdték el befolyásolni a bőröm állapotát. Ezektől függetlenül úgy látom, nagyon működik ez a termék, pár nap szedése után valami hihetetlen puha lett a bőröm, tömörebb, szebb, kisimultabb, alig bírtam ki, hogy ne simizzem egész nap az arcom. :)
Amit még várok, hogy a kollagén megtegye a hatását az izületeknél, de szerintem ez csak 2-3 doboz folyamatos szedése mellett fog megmutatkozni. Mindenesetre eddig nagyon bejön, következetesen folytatom a szedését pár hónapig, és megpróbálok nem elfelejteni update-elni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.