Interherb

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimiK, Módosítva: 2019. december 27.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   drogériák, bioboltok, online
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Száraz

Extra magas hatóanyag-tartalom a feszes, rugalmas bőrért

A készítmény hatóanyaga szabadalmaztatott technológiával gyártott nagy tisztaságú, igazoltan magas hatásfokkal hasznosuló kollagén és hyaluronsav kivonat. A kollagén egy vízmegkötő tulajdonságú összetett fehérje, a bőr struktúrájának nélkülözhetetlen vázanyaga. A hyaluronsav a porcok építőanyaga.
E készítmény a szer­vezet számára könnyen hasznosuló kollagén és hyalu­ronsav mellett C-vitamint is tartalmaz, mely hozzájárul a megfelelő kollagén képződéshez és ezen keresztül a bőr normál állapotá­nak, működésének fenntartásához.

Összetevők: kollagén kivonat (500,0 mg), C-vitamin (200,0 mg, RDA: 250%), hyaluronsav kivonat (50,0 mg), tömegnövelők (mikrokristályos cel­lulóz, karboxi-metil-cellulóz-nátrium, hidroxi-propil-metil-cellulóz), csomó­sodás gátlók (talkum, magnézium-sztearát, polietilénglikol), színezék (titán-dioxid, kárminvörös)

Hecate

2020. február 28.

Nekem fiatalos a bőröm, de hiszek a kollagénben. Több kúrát megcsináltam már vele, akkor vettem mindig többet, ha a Rossmann-ban akciós volt és ebben nagy mennyiségű kollagén található az ott kínált tabletták közt. Nagy csodákat nem tapasztaltam, de a bőröm nem is rosszabbodott. Viszont leváltottam, mert találtam anyagilag gazdaságosabb, szintén elismert gyártótól származó kollagén port, amit inni lehet - reményeim szerint az jobban felszívódik. Ugyanakkor aki nem szereti az italport annak ez a tabletta jó lehetőség lehet.

FRISSÍTÉS: Mióta porban használok kollagént erősebbek a körmeim. Nekem valamiért az vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

kissagi19

2020. február 13.

1 éve kattog a bal térdem a lépcsőn járáskor. Nem tudom sem otthon, sem a munkám során kikerülni a lépcsőzést, szóval elég zavaró.
Pontosan 3 hete szedem, sokat iszom mellé, és megszűnt a kattogás. Nekem csodaszer, amíg kapható - újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Fufina

2020. január 14.

Én január elejével kezdtem el szedni, igaz, párhuzamosan az étkezésre is újra elkezdtem odafigyelni, illetve a mozgásra, így biztos vagyok benne, hogy ezek is pozitívan kezdték el befolyásolni a bőröm állapotát. Ezektől függetlenül úgy látom, nagyon működik ez a termék, pár nap szedése után valami hihetetlen puha lett a bőröm, tömörebb, szebb, kisimultabb, alig bírtam ki, hogy ne simizzem egész nap az arcom. :)
Amit még várok, hogy a kollagén megtegye a hatását az izületeknél, de szerintem ez csak 2-3 doboz folyamatos szedése mellett fog megmutatkozni. Mindenesetre eddig nagyon bejön, következetesen folytatom a szedését pár hónapig, és megpróbálok nem elfelejteni update-elni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

mariasoros

2020. január 14.

Fél éve szedem, mert lusta vagyok a zselatinporral vacakolni. Reggel veszek be 2 szemet. Határozottan hatásos. Egyrészt ar arbőröm tömörebb, az áll vonal kontúrosabb lett, ezen kívül a térdem sem fáj, kb. a 2. doboz óta. A hajam kevésbé hullik. Mellékhatást nem tapasztalok. Veszem, amíg kapható. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

bellehercegno

2020. január 5.

Borzasztó kevés folyadékot iszom,gondoltam majd kompenzálom ezt a hibát valamilyen hyaluron készítménnyel,tehát én ezzel a céllal vásároltam meg ezt a terméket. :) Nem tudom,hogy a bőrömnek jót tett-e,de a bő fél éve tartó,lassan elviselhetetlen fájdalmam,ami a tropára ment térdszalagjaim miatt volt,szinte teljesen elmúlt. Az igazsághoz hozzátartozik,hogy napi kétszer használtam mellé a Starbalm masszázskrémet,lehet,hogy a kettő együtt hatott így,nem tudom. :) Az eredmény mindenesetre lenyűgöző,nekem már ezért megérte megvennem ezt a kapszulát. 1 doboz elfogyasztása után szűnt meg a fájdalmam,de nem hagyom abba a szedését! :) Ajánlom azoknak,akik hasonló problémákkal küzdenek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 5.

nyuszika39

2020. január 3.

Nem tudom mit írhatnék róla, nem vettem észre változást, pedig már egy jó ideje szedem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

szakszil

2019. november 20.

Nyertem terméktesztet és így kipróbálhattam.
Hát sajnos se jót se rosszat nem tudok róla mondani, semmi hatást nem vettem észre...igaz legalább rosszabb sem lett..sajnálom de biztos nem veszem meg a terméket de köszönöm, hogy kipróbálhattam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Nyertem terméktesztet és így kipróbálhattam.

ami2015

2019. november 16.

Tesztelésre kaptam, egy dobozzal szedtem, aztán váltottam az erősebb változatára. Elégedett vagyok a márkával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 16.

Virág-os

2019. november 11.

Akcióban már második dobozzal vettem, egyelőre szebb a bőröm, de ugyan úgy szárazságra, hámlásra hajlamos. A múlt hónapban kombináltam kollagén peptiddel is amikor eszembe jutott.

Az ízületeimet kicsit jobbnak érzem, de szerintem több idő kell, mint 1-2 hónap.
Ma vettem észre új babahajakat, lehet ennek köszönhető?
Egyelőre még tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Ma vettem észre új babahajakat, lehet ennek köszönhető?
Egyelőre még tesztelem.

oreganyo

2019. október 14.

Tesztelésre kaptam köszönöm szépen! Nem kezdtem el rögtön szedni, így csak most érek a végére. Az izületeimnek (kopott térd :) ) jót tett, kevésbé fáj talán ezt érzem legalábbis. A bőrömön sajnos nem vettem észre változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 14.