Interherb

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimiK, az összetevőket feltöltötte: Annamaria84, Módosítva: 2019. október 3.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   drogériák, bioboltok, online
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Száraz

Extra magas hatóanyag-tartalom a feszes, rugalmas bőrért

A készítmény hatóanyaga szabadalmaztatott technológiával gyártott nagy tisztaságú, igazoltan magas hatásfokkal hasznosuló kollagén és hyaluronsav kivonat. A kollagén egy vízmegkötő tulajdonságú összetett fehérje, a bőr struktúrájának nélkülözhetetlen vázanyaga. A hyaluronsav a porcok építőanyaga.
E készítmény a szer­vezet számára könnyen hasznosuló kollagén és hyalu­ronsav mellett C-vitamint is tartalmaz, mely hozzájárul a megfelelő kollagén képződéshez és ezen keresztül a bőr normál állapotá­nak, működésének fenntartásához.

Összetevők: kollagén kivonat (500,0 mg), C-vitamin (200,0 mg, RDA: 250%), hyaluronsav kivonat (50,0 mg), tömegnövelők (mikrokristályos cel­lulóz, karboxi-metil-cellulóz-nátrium, hidroxi-propil-metil-cellulóz), csomó­sodás gátlók (talkum, magnézium-sztearát, polietilénglikol), színezék (titán-dioxid, kárminvörös)

oreganyo

2019. október 14.

Tesztelésre kaptam köszönöm szépen! Nem kezdtem el rögtön szedni, így csak most érek a végére. Az izületeimnek (kopott térd :) ) jót tett, kevésbé fáj talán ezt érzem legalábbis. A bőrömön sajnos nem vettem észre változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 14.

Michelanghela

2019. október 2.

Abszolút tabletta párti vagyok, sem az italokba keverhető porokat, sem az egyéb megoldásokat nem szeretem, ezért nagyon örültem amikor az első kollagén-hialuronos készítményt amit kipróbálok megkaphattam tesztelésre tabletta formában. Elsősorban a bőrszerkezetemen vettem észre változást a szedése után, mivel pont az alatt az idő alatt amíg szedtem nem jártam el futni rendszeresen(nyaralások miatt). Ezért tervezem, hogy újraveszem, amúgy is hosszabb kúra ajánlott, lássuk, hogy könnyít-e valamennyit a futásnál érzett térdízület kattogáson is. Mindenesetre a bőrömön tényleg látható a változás, magam sem gondoltam volna, hogy ennyit tud számítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Hecate

2019. szeptember 26.

Nekem fiatalos a bőröm, de hiszek a kollagénben. Több kúrát megcsináltam már vele, akkor vettem mindig többet, ha a Rossmann-ban akciós volt és ebben nagy mennyiségű kollagén található az ott kínált tabletták közt. Nagy csodákat nem tapasztaltam, de a bőröm nem is rosszabbodott. Viszont leváltottam, mert találtam anyagilag gazdaságosabb, szintén elismert gyártótól származó kollagén port, amit inni lehet - reményeim szerint az jobban felszívódik. Ugyanakkor aki nem szereti az italport annak ez a tabletta jó lehetőség lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

hencico

2019. szeptember 3.

Tesztelésre kaptam ezt a vitamint. A kollagént megelőzés céljából szedem, ugyanis 25 év felett egyre kevesebb lesz a kollagéntermelésünkből. Érdemes kúraszerűen szedni.
A hatóanyagtartalma szerintem nem az igazi, mert az 500mg az kevés. Ettől függetlenül nem rossz termék, nincs rossz szaga se utóíze a por alapú társaihoz hasonlítva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Viwi0524

2019. augusztus 22.

Tesztelésre kaptam belőle 1 dobozzal, nagyon kíváncsi voltam rá.
Lassan elfogy, és érzem a hatását. Nekem az izuleteimen javított ezt vettem észre. Heti 3x edzek és észrevettem h nem fáj úgy a térdem egyes nozdulatoknal... A bőrömmel nem volt baj eddig sem, de a rugalmassagat tudta javítani.
Mindenkinek ajánlom ezt a tablettát. 😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Tesztelésre kaptam belőle 1 dobozzal, nagyon kíváncsi voltam rá.
Mindenkinek ajánlom ezt a tablettát. 😘

pankalany

2019. augusztus 16.

Tesztelésre kaptam egy doboznyi tablettát amelynek pár nap múlva a végére érek. Nincsenek komoly problémák a bőrömmel, picit tágabb pórusok illetve így a 40 kapujában pár kis szemráncocska, de nagyon odafigyelek a helyes "öregedésmegelőző" rutinra, gondoltam szuper kiegészítője lesz ez a tabletta belsőleg a külső ápolásnak. Őszintén szólva nem vettem észre komolyabb változást bár tény hogy a leírás 2-3 hónapnyi folyamatos szedést javasol a látványos eredmény érdekében.
Külsőleg használok hialuronsavas szérumot, annak tapintható az eredménye, ezzel a tablettával nagyon nem tudom hányadán állok és hogy pontozzam mert nem rontott de nem is javított a helyzeten.
Annyit vettem észre magamon hogy ha nem az ajánlás szerint a főétkezés közben vettem be hanem mondjuk reggeli (pedig az is főétkezés) után mert nem akartam a nyaralás/jövésmenés alatt erre állandóan emlékeztetni magam akkor komolyan szédelegtem tőle. Először mindezt a változékonyabb időre fogtam de aztán beigazolódott hogy mégis a reggeli bevételnek volt köszönhető szóval visszaálltam az ebéd közbenre és így nem volt baj.
Nem fogok újabb dobozzal venni, de nem is szeretném lepontozni így legyen mondjuk jó közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

KamiNagy

2019. július 2.

2 éve szedem kisebb-nagyobb kihagyással, és amikor éppen nem volt, azt észrevettem magamon. Tehát valami van benne. Nem csodaszer, de javított a bőrömön és a térdem sem fájt annyira. Mostanság kollagén italport használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

csilluska85

2019. május 21.

Sokkal,tömörebb,és puhább-szebb a bőröm mióta használom:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Sokkal,tömörebb,és puhább-szebb a bőröm mióta használom:)

Sztellaaaaa

2019. április 23.

Rengeteget javított a gyulladt, UV sugárzás által sérült bőröm állapotán már egy hónap alatt, ráadásul sokkal feszesebb, puhább és tömörebb is lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

JuditTTT

2019. április 13.

Fél évig szedtem, de nem vettem észre semmit, talán az ízületeim állapotán javított, de azok még szerencsére jól működnek, van pár sportsérülésem, de ennyi. Amikor szedtem, nem fájt annyira a forgóm pl. egy komolyabb túra után, ill. a műtött csuklóm se érezte úgy az időt. De a bőrömön én nem láttam semmilyen komolyabb boostot, de sztem ez inkább korból adódik, ill. lehet, h. inkább az ízületekbe pumpálta a testem az anyagot belőle. Szóval nem rossz, de nekem a bőrápolásban annyira nem vált be. Utána nem is szedtem már, és nagy különbséget nem tapasztalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.