Interherb

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimiK, Módosítva: 2019. december 27.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   drogériák, bioboltok, online
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Száraz

Extra magas hatóanyag-tartalom a feszes, rugalmas bőrért

A készítmény hatóanyaga szabadalmaztatott technológiával gyártott nagy tisztaságú, igazoltan magas hatásfokkal hasznosuló kollagén és hyaluronsav kivonat. A kollagén egy vízmegkötő tulajdonságú összetett fehérje, a bőr struktúrájának nélkülözhetetlen vázanyaga. A hyaluronsav a porcok építőanyaga.
E készítmény a szer­vezet számára könnyen hasznosuló kollagén és hyalu­ronsav mellett C-vitamint is tartalmaz, mely hozzájárul a megfelelő kollagén képződéshez és ezen keresztül a bőr normál állapotá­nak, működésének fenntartásához.

Összetevők: kollagén kivonat (500,0 mg), C-vitamin (200,0 mg, RDA: 250%), hyaluronsav kivonat (50,0 mg), tömegnövelők (mikrokristályos cel­lulóz, karboxi-metil-cellulóz-nátrium, hidroxi-propil-metil-cellulóz), csomó­sodás gátlók (talkum, magnézium-sztearát, polietilénglikol), színezék (titán-dioxid, kárminvörös)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Szilvuska07

2024. március 14.

10 napja kezdtem el szedni, bőröm állapotának javítása érdekében. Arcomon a bőr már most puhább, tömörebb, sokkal szebb összképet mutat. Ami hihetetlen számomra, valóban segít a narancsbőr állapotán is. El nyilván nem tünteti, de edzés és sok víz ivás mellett, észrevehetően van változás!! Nekem kicsit csodaszer🤗

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 14.

kalmaniki

2023. július 17.

2. dobozt kezdtem el szedni belőle. Nagyon elégedett vagyok, nem okozott pattanásokat, nincs hányingerem tőle. A körmeim határozottan erősebbek lettek, a hajam is szebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 17.

Dinus

2023. március 21.

3 éve vásároltam először, akkor már egy ideje fájt a talpam, azt olvastam a kollagén jó az ízületi gyulladásra. Hatásos volt erre is, kb. 10 nap után a reggeli arcmosásnál vettem észre, hogy a bőröm sokkal puhább lett tőle. 1-2 havi szünet után újra szoktam vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 21.

katalinmester13

2022. február 11.
Elfogyott egy dobozzal. Egy másik, multivitamin-készítménnyel kezdtem el szedni. Megállt a hajhullásom. A vasam most épp rendben van, de minimálisan mindig szokott hullani a hajam. Erre gyanakszom, mivel miután elfogyott, újra elkezdett hullani egy kicsit a hajam. A multivitamin maradt, az még nem fogyott el. Pár hetet kihagytam. Most újra elkezdem szedni. Kíváncsi vagyok, ki a tettes.

2022. március 14.
Nem ez. Úgy látszik az átmeneti nem hajhullásos állapot, egy két hétig tartó karácsonyi csoda volt.

Újabb doboz elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 9.

2022. február 11.

2022. március 14.

Újabb doboz elfogyott.

Ani66K

Korcsoport: >54
2023. január 19.

Én az arcbőröm miatt vettem, mert a hialuronsav és a kollagén nagyon jó rá. Lehet hogy elfogult vagyok a termékkel, de én úgy éreztem hogy nekem segített. Igaz hogy az idő múlását megállítani nem tudja, de előnyös változásokat vettem észre az arcbőrömön az alatt a három hónap alatt amíg szedtem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. január 19.

rosa.love

2023. január 15.

Az izületeim miatt vettem, állítólag arra jó a kollagén leginkább. 1 darabtól már el is kezdtek kijönni a pattanásaim sajnos. A tabletta nagy és nem lehet elrágni,ez sem túl jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. január 15.

Honeyhair

2022. december 11.

Nekem ez az 500 mg-os vált be a legjobban, illetve ennek a multivitaminos változata. 2-3 hónapos kúrákat szoktam tartani, évente többször is, és már 1-2 hét elteltével fokozatosan kezd látszani a jótékony hatása. A bőröm simább, egységesebb, kevésbé száraz, a körmöm jobban nő és nem szakad be folyton, ha odaütöm a kezemet valahova.

Tudom, hogy egyesek szerint ez a hatóanyag-tartalom kevés, és kollagénból sokkal többet kellene fogyasztani, de egyrészt számomra ennek az eredményei meggyőzőek, másrészt már az 1000 mg-ostól is kipattogzik az arcom, így az ennél erősebbekkel nem is próbálkozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 11.

Zsoka1818

2022. szeptember 25.

Több,mint egy hónapja szedem. Talán a bőrömön valamennyi változást látok,de a hajamra semmilyen hatással nem volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

fioretta

2021. július 17.

Akciósan vásárolva szoktam venni, előfordult, hogy néha rendszertelenül szedtem (azaz nem napi szinten 2-3 hónapig), ennek ellenére mégis használt, a körmökön egyértelműen látszik a pozitív változás, erősebbek és gyorsabban nőnek. Előírás szerinti szedésnél, hosszabb távon a haj állapotán is javít és babahajakat varázsol. Igaz a por formában kapható kollagén magasabb hatóanyag-tartalmú és így olcsóbbra jön ki, de én személy szerint nem szerettem meg egyiket sem, ízük és állaguk miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

BEva0919

2021. június 29.

Hááááááát... a kollagén szinten tartásának nem rossz. De édeskevés a hatóanyag benne a látványos eredményhez. Talán a körmeim némileg megerősödtek tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.