Interherb

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimiK, Módosítva: 2019. december 27.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   drogériák, bioboltok, online
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Száraz

Extra magas hatóanyag-tartalom a feszes, rugalmas bőrért

A készítmény hatóanyaga szabadalmaztatott technológiával gyártott nagy tisztaságú, igazoltan magas hatásfokkal hasznosuló kollagén és hyaluronsav kivonat. A kollagén egy vízmegkötő tulajdonságú összetett fehérje, a bőr struktúrájának nélkülözhetetlen vázanyaga. A hyaluronsav a porcok építőanyaga.
E készítmény a szer­vezet számára könnyen hasznosuló kollagén és hyalu­ronsav mellett C-vitamint is tartalmaz, mely hozzájárul a megfelelő kollagén képződéshez és ezen keresztül a bőr normál állapotá­nak, működésének fenntartásához.

Összetevők: kollagén kivonat (500,0 mg), C-vitamin (200,0 mg, RDA: 250%), hyaluronsav kivonat (50,0 mg), tömegnövelők (mikrokristályos cel­lulóz, karboxi-metil-cellulóz-nátrium, hidroxi-propil-metil-cellulóz), csomó­sodás gátlók (talkum, magnézium-sztearát, polietilénglikol), színezék (titán-dioxid, kárminvörös)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Sztellaaaaa

2019. április 23.

Rengeteget javított a gyulladt, UV sugárzás által sérült bőröm állapotán már egy hónap alatt, ráadásul sokkal feszesebb, puhább és tömörebb is lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

JuditTTT

2019. április 13.

Fél évig szedtem, de nem vettem észre semmit, talán az ízületeim állapotán javított, de azok még szerencsére jól működnek, van pár sportsérülésem, de ennyi. Amikor szedtem, nem fájt annyira a forgóm pl. egy komolyabb túra után, ill. a műtött csuklóm se érezte úgy az időt. De a bőrömön én nem láttam semmilyen komolyabb boostot, de sztem ez inkább korból adódik, ill. lehet, h. inkább az ízületekbe pumpálta a testem az anyagot belőle. Szóval nem rossz, de nekem a bőrápolásban annyira nem vált be. Utána nem is szedtem már, és nagy különbséget nem tapasztalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

hubcika

2019. február 3.

Én gyorsan észrevettem a változást. A bőröm száraz, ekcémás, de mióta szedem nem szárad úgy ki a bőröm és az ekcémán se jött ki. A hajam is szebb lett, erősebbnek érzem. Az arcbőröm rugalmasabb, a homlokomon a ráncok kevésbé látszanak. 1 hónapja szedem. Nagyon meg vagyok vele elégedve:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Edina31

2019. február 2.

Szülés utáni hajhullásra kerestem vitamint. Erre esett a választásom mert elég jól hangzott a kollagén és a hyaluronsav tartalom. A hajamon még nem vettem észre a változást, (2 hete szedem) de a bőröm nagyon szuper lett tőle! Zuhanyzás közben vettem észre egyik napról a másikra hogy waaooo de selymes! Született szárazbőrű vagyok, életem során rengeteg testápolót használtam már, mióta ezt szedem elég csak hetente 1x bekennem magam, de azt már csak inkabb a kényesztetés miatt. Nem mindegy hogy mindennap kell- e pepecselni a kencékkel, vagy elég amikor kedved tartja. Nagyon bejött ez a kapszula, tartani fogom a kúrát 3 hónapig, aztán ősszel megint csinálok egyet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

Sekhmet9

2019. február 1.

Az első levelet beszedtem, ami 10 szemet jelent, de én már ma észrevettem az arcbőrömön a változást. Előtte rugalmatlan, élettelennek tünt, de ahogy most elkezdtem olvasás közben tapogatni, mintha nem is az én bőröm lenne, sokkal rugalmasabb már most. Kiváncsian várom a további javulásokat, eddig nagyon meggyőző :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

NUMB

2018. december 13.

Én csak akkor veszem meg ha le van árazva a Rossmannban (most pl. csak 2000 ft volt), ez kb kéthavonta történik. addig beszedek egy dobozzal és egy kis szünetet is tartok, de nagyon látványos a változás. Egyszerűen az arcbőröm valahogy egészségesebb ,feszesebbnek, ragyogóbnak tűnik, és a férjem is kérdezte mi van velem mostanában ragyogok :-D szóval nem csak bebeszéltem magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

Pepis

2018. december 6.

1 havi adagot szedtem be eddig, a körmöm nagyon erős lett és gyorsan elkezdett nőni, nem töredezik. Arcbőrömet is szebbnek látom, mindenképp tovább szedem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 6.

Krisztiina

2018. október 25.

Rettenetes mértékben hullott a hajam és nem tudtam az okát sem. Az orvosi eredmények hála égnek negatívak, viszont semmilyen vitaminkészítmény/sampon nem segített a hajhulláson. Nagyon el voltam keseredve.
Azt hiszem, itt KM-en láttam ezt a készítményt. Nagyjából egy levél beszedése után már hatalmas változás következett be, mert megállt a hajhullásom, fésülködéskor csak pár szálat vesztettem, a maroknyi helyett. Ráadásul megjelentek a babahajak is!
Az már külön plusz, ha használ még a körmeimnek (bár nincs baj velük), bőrömnek, ízületeknek. Most már el nem engedem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 25.

nyuszo

2018. szeptember 3.

Az ízületeim miatt kezdtem el szedni, és már 1 hét után érezhető volt némi változás! Mintha nem lennék úgy berozsdásodva :)) sokkal könnyebben mozgok, rugalmasabbnak érzem magam.... 'Mellékhatásként' a bőröm tömörebb, simább, kevésbé száraz.... a hajam állaga is javult!
Ma fogyott el az 1 havi adag, és folyamatosan érzem a javulást.... biztos, hogy folytatom és megcsinálom a 2-3 hónapos kúrát, és rendszeresen meg is fogom ismételni....
(Mielőtt ezt elkezdtem szedni, próbálkoztam már kurkumával, gyömbérrel, zöldkagylóval és 2 féle porcvédő vitaminnal + legalább 3-4 féle krémmel is, de semmi javulás nem történt....így valószínű, hogy nem ízületi gyulladásról vagy porckopásról van szó, hanem 'meg kellett olajozni' az ízületeket egy kis kollagénnel....)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

nyauka

2018. május 20.

Most egy hete, hogy szedem. Lehet csak bemesélem magamnak, de szebbnek látom magamat a tükörbe, valahogy olyan kisimultabb vagyok. A mimikai ráncaim nem tűntek el, ott vannak, de akkor is valahogy jobb az arcbőröm ránézésre. Folytatom a szedést az biztos!
Update: eltelt 2hét, a bőröm iszonyat puha mindenhol, pedig semmivel nem kenrgetem magam, csak a tabit szedem. A szemem körül a bőr tömörebb fogásra is, nem olyan puha mint volt. Szóval tuti szedem ezerrel tovább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.