IOPE

Ár:   $17   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. december 12.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről

Párna típusú pirosító, ami ragyogóan élettel telivé varázsolja az arcot. 30% termálvizet tartalmaz, ami a bőrt fényesen hidratálttá teszi.

2 árnyalatban kapható

Funnyface

2017. december 21.

Egy kis luxusra vágytam, amikor megrendeltem ezt a párna pirosítót. Korábban használtam az air cushion párna alapozót is, emiatt nem lepődtem meg a termék pigmentáltságán. Koreaiak szeretik, ha éppen csak látszik valami a pirosító és szemhéjpúder színéből. Keresztbe tettem hát ujjaimat, hogy azért látszon majd valami belőle a bőrömön. A pink árnyalatot választottam. Valóban leheletnyi színt kölcsönöz orcáimnak, nem igazán építhető. Hétköznapokra ideális, azoknak, akik ártatlan külsőt szeretnének maguknak, és viszonylag világos tónusúak. A termék maga a luxus, csomagolása minőségi, az illata elegáns...Mérete kisebb, mint a párna alpozóé, de pont elegendő a kisebb méretű szivacs, hogy precízebben lehessen vele dolgozni. Finishe fényes, nem változik a bőrön porrá, emiatt nem is szárítja. Meglehetősen tartós. Csak annak ajánlom, aki már ismeri a koreai termékek pigmentáltságának mértékét, különben csalódást okoz. Valóban annyi látszik belőle a bőrömön, mint a termékreklám képein. De aki pont erre vágyik, annak nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Boriskajuliska

2017. december 12.

A barackos (képen látható) árnyalatot vettem meg. A kivitel igényes, a szivacs talán picit pici. Nem könnyű vele a szép pirosítás, a finise nedves hatású, és a pigmentáltságát is az ázsiai hófehérkékhez igazították. Az ötlet és az ára sem rossz de nekem picit kevés összességébe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 12.