IOPE

Ár:   $23   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   $23
Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Ombre típusú ajaktermék, ami egyesíti a színes rúzst, ápoló, hidratáló ajakbalzsammal. Téli hidegeben tökéletes választás, míg a rúzs megszínezi , a balzsam ápolja az ajakat. Öt árnyalatban kapható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Funnyface

2017. június 18.

Korábban a laneige two tone lipbar-jából rendeltem, ami egy tuljadonságát leszámítva tetszett. Sajnos szárította az ajkaimat. Amikor kijött ez a termék, nagyon megörültem, hiszem ebben ajakbalzsam van. Hallottam is, hogy kevésbbé szárít. Felkerült a karácsonyi listámra és bekerült a szerencsés ajándékok közé. Köszönöm nővérkém! Nagyon meg vagyok vele elégedve. Iope egyik rúzsát ötvözték az ajakbalzsamukkal. Mindkettő nagyon jó minőségű. A rúzs része jól pigmentált, nem túl viaszos, könnyen, egyenletesen vihető fel. Az ajakbalzsam része pedig valóban hidratálóbb. Azért nem vagyok benne biztos, hogy a nagyon kirepedezett bőrt helyre hozná ez a termék, de legalábbis nem okoz nagyobb kárt. Ez a termék klasszikus ajakrúzs, nem ajaktinta. Ehhez képest tartós, a két része szépen keveredik, nem taszítják egymást. Ombre ajkakat kevésbbé lehet vele készíteni, a rúzs hajlamos szétterülni. Mindenesetre azoknak ajánlom, akiknek az ajkait a hagyományos rúzsok nagyon szárítják. Ebben a termékben érvényesül a rúzsok összes tulajdonsága, és jobban hidratál, mint a fényes hatású "hidratáló" rúzsok. Természetesen ennek is fényesebb a hatása, de nem annyira, mint egy szájfénynek. Színei élénkek, igazi rúzs árnyalatok. Csomagolása elegáns, luxusrúzs, az ára azonban kedvezőbb a highend márkáknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.