Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: zimrezs, Módosítva: 2012. április 24.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu,

Ár: -- , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

moonlitnight

2012. június 12.

Baromira régóta használom már, de nem tudok még most sem megfelelő véleményt nyilvánítani róla, egyszerűen nem tudom hova tenni, nem tudok róla rosszat mondani, igaz hú de jót sem, bár az is előny, ha nem árt, viszont a szememet csípi ám elég rendesen, meg kicsit zsíros-tapadós érzést hagy maga után ezért vagy este kell alkalmazni vagy arcöblítés legyen a következő fázis utána. Sminket csak nagy mennyiségben szed le. Állaga folyós, de a doboz elég nagy szájából nem folyik szerte-szana, színe kicsit sárgásabb ( nem hófehér) és az illata, azt nem tudom eldönteni szintén, nem zavaró, de kellemesnek se mondanám, semmihez nem tudom kötni. Most ezt írva végig gondoltam a dologot és összességében szeretem, jár neki a 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Macskanyu

2010. november 3.

Finom illat, könnyű lemosó és bio.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2010. november 3.

Finom illat, könnyű lemosó és bio.

zimrezs

2010. október 30.

A weleda lemosója enyhén folyós gyógynövényes illatú. elvileg fel kell kenni a bőrre, majd vattával eltávolítani. A krém azonban nem jön teljesen le, egy vékony zsíros réteg marad a bőrön , ami zavaró lehet. ezt tonikkal le lehet törölni. A sminket kb 80%-an szedi le, főleg az alapozóval vannak nehézségei. Viszont puha a bőr utána, csak természetes anyagokat tartalmaz, és 200 ml volt 1400 a Dm-ben, de nem tudom ez valami extra akciós ár volt-e. én pár hete használom, csodát nem tesz, hozza amit elvárok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 30.