Isa Knox

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Edina1313, Módosítva: 2019. július 18.

Ár:   13 000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Prémium bőrápoló olaj, amely használatával a bőr visszanyeri rugalmasságát és tartását. A koncentrált olajban található hatóanyagok segítenek helyerállatani a bőr faggyútermelését.

kiscsibe

2020. január 25.

Mintában rendeltem meg a szérumját,olaját,krémjét és a spotját.Mivel,most kifejezetten rossz paszban vagyok,gondoltam,teszek egy kis kitérőt,próbát,mert natur termékeket használok,ami most nem hozza a várt hatást.Mivel télen bátran olajozhatok is(mivel extrém diszhidrózisos az arcom,melegebb időben,helyzetben,amikor mások testszerte izzad(hat)nak,én akkor,csakis az arcomon,de akkor Niagara szerűen,kellemetlen és ciki).Bocs,az off-ért,de gondoltam másnak is van és hasznos.Szóval,kb.4 mintát használtam el belőle.Termékcsalád-rutinban használom, nagyon kellemesnek mondanám,szérum-vízolajnak(?),könnyen felszívódó,közepesen olajosnak.Jól kiegészíti a rutint,nem kell sokat várni,a következő lépésig.Akár szérum helyett is megállja a helyét.Én a szérum és a krém között használom.Jól táplál,hidratál ápol,láthatóan.,látványosan simít.Sztem a vegyes ,illetve picit zsírosabba hajló normál bőr is elbírja,mert könnyű.Nekem,elég érzékeny,ekcémára hajlamos bőröm van,de ajánlom.Érezni egyértelműen a minőséget.Igazi luxus érzés és mintában,megfizethető.Teljes rutint használva,nagyon sokat javított ez a termékcsalád a nyúzott bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 25.