Isa Knox

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: picur666, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nyugtatja és rugalmassá teszi a bőrt. Lassítja az öregedést.

picur666

2015. szeptember 20.

Kis mintát kaptam belőle, az viszont teljesen meggyőzött. A vichy szérumához képest sokkal inkább krém jellegű, sűrűbb. Az illata kellemes citrusos (bár én a virágos illatokat kedvelem jobban, de ez szubjektív ^.^). Az apró kis pattanásaim visszahúzódtak, és a nagy, foltot hagyóak gyorsabban gyógyulásnak indultak. Hámló, feszülő száraz bőröm teljesen megkönyebbült csak ennek a használatától. És csak 3x használtam ugye, mivel még csak 1 mintához volt szerencsém. Felvitel után lassacskán szívta be a bőröm, fényes hatása maradt, ezért csak itthon alkalmaztam.
Mivel a hatása eléggé meggyőzött, több mintát tervezek még beszerezni belőle és a krémet is ki szeretném próbálni, ezért majd még jelentkezem hosszabb távú tapasztalatokkal is :)

Update: 2015.09.20.
Egyszerűen hálás vagyok annak az e-bay-es eladónak, aki volt olyan kedves és becsomagolta az egyik megrendelésemhez ennek a szérumnak a kis mintáját. Azóta is őt használom, és bár még voltak próbálkozásaim, minden alkalommal megbántam. Rettenet háklis a bőröm, már egy csúnya nézéstől is kipattogok, és mióta CSAK ezt használom arctisztítás után, és csak egy kis púdert viszek fel mattítás gyanánt, azóta újra kezd emberi arcom lenni. Nálam teljes mértékben igazolódott, hogy a kevesebb több. És most egy jó darabig szerintem próbálkozni sem fogok nagyon merni, amíg még a régi hegek is be nem gyógyulnak.. ami történik már lassan 3 hónapja... de alakul. Új mély pattanások nem jelentek meg, a felszíni picik már megszámolható mennyiségűre csökkentek le, és a homlokomon képződött ránc is finomabb lett, ha nem is tűnt el. Egyszóval szeretem.
(Krém pajtása túl nehéznek bizonyult a bőrömnek, attól kipattogtam, de szemránckrémnek el tudom használni, annak kellemes.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Update: 2015.09.20.