IsaDora

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. január 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

Kifejezetten az IsaDora Bronzing Powder alkalmazására fejlesztették ki - ezek együttesen tökéletes duót alkotnak. Az ecset kiváló minőségű szintetikus szálból készült, a divatos rózsa arany fémfogantyú nikkel-mentes, és az ecsetet szemet gyönyörködtetővé teszi.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. január 8.

Kevés IsaDora termékeim egyike ez a szépséges és praktikus bronzosító ecset, meg is lepődtem, hogy még lapult belőle egy a fiókban, ami csak rám várt.
Nagyon sűrű, selymesen puha szálakból álló ecset, amely a bronzosítás mellett kontúrozáshoz is jó lehet, más ecsetkezelési technikát alkalmazva.
Emlékeztet a La Mer ecsetére, ahogyan végigsimítom a szálait.
Svéd mérnöki precizitással lett megtervezve, tökéletesen kézre áll és a mérete is optimális.
Az IsaDora körül nincs nagy felhajtás, aki ismeri a márkát, vissza fog térni az állványhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 8.

Emlékeztet a La Mer ecsetére, ahogyan végigsimítom a szálait.