IsaDora

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   Douglas

Hat ragyogó bronzos, terrakotta árnyalat egy fantasztikus türkizzel kombinálva.

nkatika

2019. augusztus 13.

Univerzális palettám. Nálam pirosító, bronzer, highlighter és szemhéjpúder is. A türkiz színbe habarodtam bele. Rejtett szemhéjam van, így nem áldozok sokat szemhéjpúderre, a felkenődő hatást simán elérem a drogériás termékekkel :) Ez viszont egy bázissal teljesen a helyén marad. Felvinni sem olyan porolós. Szép, intenzív színek. A kép bal elsője highlighternek beillik, a harmadik vékonyan a pirosítóm, a negyedik a bronzerem és a mélyárnyalóm, a másik kettő szemhéjra valók. Nagyon pigmentált színek, a türkizen kívül mindnek utána kell satírozni. A tartósságával párosulva nagyon jó ár-/érték arányú termék. Végül örülök, hogy birtokolhatom, Dogulasból rendeltem, online.
A tükör praktikus, az univerzalitását tekintve külön öröm, hogy nincs hozzá felesleges ecset - mindegyiket másikkal applikálom, úgyis :)
Elsőre letört a körömöm, mire ki tudtam nyitni, ma már könnyebben nyílik, de biztonságosan zárható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

egyboszorka

2019. június 29.

A héten érkezett, három napja komoly bevetésen van, az idei nyarat ugyanis a "tengeri sellő" külső jegyében kívánom tölteni, ha már a bronzistennő nem lehetséges a hófehér, még kegyelemből sem barnuló bőrszínem - és valljuk be, az éveim száma - miatt (mondjuk a sellő is hitelesebb lett volna húsz évvel ezelőtt, de akkor nem foglalkoztattak az efféle földi hívságok...).
Hat gyönyörű árnyalat, a türkiz önmagában is megér egy misét, alappal és építve szép, intenzív hatású, én a kék szememhez csak keveset teszek fel, így is szinte világít :-). A terrakotta és a bronzos árnyalatok ősszel is simán bevethetők lesznek.
Matt árnyalat nincs a palettában, feltehetőleg nem is volt cél, szép szaténos, fényes színek találhatóak csak benne, nyáresti sétákhoz, partikhoz. Napbarnított bőrön minden bizonnyal jobban mutatnak, mint az én halovány bőrömön, de így is gyönyörűek a színek. A paletta minimálisan porzik, szemhéjfesték alappal tartós, bár ehhez hozzátartozik, hogy a negyven fokos hőségben nem applikáltam fel, a "minek, úgyis lefolyik" jegyében.
Összességében nagyon tetszik, minőségi, szép, kiadós paletta, az Isadora termékeket amúgy is szeretem, kicsit alábecsült, vagy inkább nem ismert, kevésbé reklámozott márka, pedig megéri próbálgatni a termékeiket, sok kiváló minőségű dologra bukkanhatunk, viszonylag kedvező áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 29.