IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kencefice, Módosítva: 2013. február 8.

Lelőhely:   Douglas

Ultra könnyű, krémes, bársonyos finisű szemhéjfesték.

vfejes

2015. február 14.

Kicsit ambivalens a hozzá való viszonyom. Egyrészről a sötétebb színűt nem olyan könnyű ügyesen feltenni, másrészt, az én száraz bőrömnek picit sok. Ellentétben elmondhatom viszont, ha már fent van, ez a smink tényleg egész nap a helyén van és nem kell alá alapozni sem. Nagyon szépek a színek és nagyon eltaláltam mi kell nekem. Valószínű ezért is szárít engem, emiatt viszont nem fogom újravenni. Lemosni is csak olajos lemosóval tudom, a habos lemosó és a micellás víz neki csak szenteltvíz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

Kencefice

2013. február 28.

Amióta ezt megvettem, azóta nem használtam por állagú szemfestéket. Az állandó sminkelési problémáim, hogy lepereg, nem ugyanolyan a két szememen, nincs jól elsatírozva stb. egy csapásra megoldódtak ezzel a kis krémes cuccal.
Kézzel vagy a saját applikátorával is nagyon egyszerű felvinni, ott marad egész nap, enyhén csillog és gyönyörű. Nekem a 24-es Fudge árnyalat van meg, de tervezem további színek beszerzését.
Ezzel a napi sminkem kb. 2 perc alatt készül el és délután is ugyanúgy néz ki.

A termék egyetlen lelkes rajongójaként azzal egészíteném ki a pár héttel ezelőtt írtakat, hogy most már újra használok por alakú szemfestékeket és ezt krémes csodát teszem fel bázisnak. sokkal szebb így a végeredmény, jobban megtapad és gyönyörűen csillag, nem mellesleg eszeméletlen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 28.

Ezzel a napi sminkem kb. 2 perc alatt készül el és délután is ugyanúgy néz ki.