IsaDora

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Melda, Módosítva: 2015. október 2.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ecsetek

Multifunkcionális ecset satírozáshoz és árnyékoláshoz.

Puha, de erős, sűrű szintetikus szálból, lekerekített fejjel, ami ideális a kontúrok finomítására, satírozásra, és az orr, valamint a szemek körüli eldolgozásra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

NovakneViki

2018. december 26.

Pár éve szemezek ezzel az ecsettel, de eddig sajnos nem tudtam beszerezni, amikor akciós volt, akkor sajnos hiánycikk is volt, amikor megtaláltam az állványon, akkor sajnos nem volt rá akció. De most decemberben, minden isadora termék 30% kedvezménnyel volt elérhető, és szerencsémre az ecsetet is megtaláltam az állványon.
Alapozáskor kellemesen simogatja az arcot és nem nyeli el az alapozót sem, korrektorozásnál szintén. Így már értem miért volt hiánycikk az állványon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

Melda

2015. szeptember 20.

Nagyon klassz, jól kihasználható ecset, mind a púdert, mind a folyékony alapozót szépen el lehet dolgozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 20.