IsaDora

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vivus94, Módosítva: 2019. március 13.

Lelőhely:   Douglas

• Speciálisan kialakított, középen "lyukas" kefe, amely lehetővé teszi a nagyobb mennyiségű szempillafesték használatát
  • Műszempilla-hatás egyetlen mozdulattal
  • Meghosszabbítja a szempillákat
  • Könny- és nedvességálló

Vivus94

2019. június 21.

Vegyesek az érzéseim ezzel a spirállal kapcsolatban. Apró keféje van apró sörtékkel, amit az elején nagyon furcsálltam, viszont TÖKÉLETESEN működik, pikk pakk olyan pillákat csinál, hogy leesett az állam. Intenzív fekete, nem vesz fel túl sok festéket, szétválasztja a pillákat miközben hosszítja őket, sűríti, minden. A világ legjobb szempillaspirálja lehetne, DE! És én annyira szomorú vagyok miatta. Pár óra múlva, elkezd nagyon megkeményedni, ami miatt kényelmetlen lesz a viselete. Elkezd darabjaira hullani, ami miatt még inkább arra késztet, hogy megigazítsam amivel még több lejön. És így viszont pillanatok alatt lepereg az egész spirál a pillákról. Pedig annyira szeretném, hogy működjön :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.