Isana

Ár:   550 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. május 13.

Kiszerelés:   3 db

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bibike2000

2020. április 16.

Kézbeillő,cuki kis jószág, kár,hogy csak dísznek jó. Semmi éle, kicsi a pengéje, erősebb szőr esetén 1 használat után kuka. Annyi jó van benne,hogy nem lehet vele megvágni magad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

zsosa

2017. április 30.

Cuki, praktikusnak szánt valami. Tény, hogy a mérete miatt könnyebb(lenne) vele borotválni, de a pengék nem túl jók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Madi

2017. április 24.

Úgy megkérdezném, attól, aki kitalálta, hogy ezt most komolyan gondolta?? Azon agyalok, ha lereszelném valahogyan azt a műanyag csíkot a penge elől, talán még lehetne használni, dehát ez akkor is röhejes! Amúgy én nem bikinivonalra vettem, a szemöldököm mellett akartam a láthatatlan, de érezhető szálakat eltüntetni, amihez a normál méretű borotvák túl szélesek, de erre sem volt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

zsófi84

2016. szeptember 28.

Hát, öööö, én nem értem ezt a terméket. Biztos én vagyok képzetlen a borotválásban, de nekem ez nem nagyon vált be. De amúgy cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Chrissy

2016. augusztus 18.

Haszontalan jószág. Teljes pénzkidobas. Ötletnek tök jó, egy pici borotva, amivel könnyebb "ott" csupaszítani. Ehhez viszont éles penge kéne, ami ennek nincs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

szabina971

2016. augusztus 13.

Annyira nem vészes :D
megvettem mert kíváncsi voltam milyen és furcsáltam a recés pengéjét de nekem bevált.
Nincs vele bajom és ez nem irritálja a bőrömet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Annyira nem vészes :D
Nincs vele bajom és ez nem irritálja a bőrömet :)

B.Enci

2015. október 13.

Ez dísznek jó csak ...másra nem sajnos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Ez dísznek jó csak ...másra nem sajnos

Cicuu

2015. április 5.

Nem jó semmire :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 5.

Nem jó semmire :/

t.evacska21

2014. október 28.

Nekem bevált! Olyan fura, recés pengéje van, még sosem láttam ilyet. Kicsit tartottam is tőle. De ez az első olyan borotva, amivel nem vágtam meg magam :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

bokihugi

2014. május 29.

Volt már rossz borotvám, és ha azokat rossznak nevezem, akkor ezt egyenesen pocséknak.
Hirtelen felindulásból vettem egyet. Bár ne tettem volna. A rossznak minősített borotvámmal a ruháimat bolytalanítottam, de ez a mütyür arra se való. Nem szeretek semmit se kidobni, vagy elajándékozom vagy nem rendeltetésszerűen használom fel a dolgokat. Az ő sorsa nem tudom mi lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.