Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bububaba, Módosítva: 2019. december 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Kényeztesse haját a virágok erejével. A felhasznált alapanyagok, a vizet is beleértve, 90%-a természetes eredetű. A sampon értékes virágnektárral, golgotavirág kivonattal és rizsolajjal a hajnak csodálatos fényt kölcsönöz és új életet lehel hajába. A nap, mint nap fényes és kellemes tapintású hajért.

beachvibes

2020. április 23.

Le volt árazva a samponjával együtt, már régóta szemeztem vele a finom illata meg az ígért hatása miatt úgyhogy beszereztem mindkettőt.
Hát, egy óriási csalódás nekem a termékcsalád, az illata az üvegből kikerülve már nem annyira jó és hamar elillan, a hajam fényességén egyáltalán nem változtatott. Ami viszont a legrosszabb, hogy nagyon alapos kimosás után is zsírosabb érzete maradt a fejbőrömnek, és a szokásos 3 helyett 1!! nap után már teljesen bezsírosodott a hajam. Nem ajánlom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.