Isana

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

A fény textúra hatékony kombinációjával panthenol, E-vitamin és a glicerin segít fenntartani a nedvesség egyensúlyát a bőr, és védi a bőrt a kiszáradástól. Értékes shea vaj teszi a bőrt nagyon simává és rugalmassá. A Body Sorbet gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros filmréteget a bőrön.

KlaudiaZs

2016. július 19.

Az arany csillámok miatt vettem meg, amik gyönyörűek, aprók, megfelelő fényben szépen látszanak, de nem túlzás egyáltalán, nyáron most imádom. Ami a hűsítő hatást illeti, én ebből semmit nem tapasztaltam, pedig örültem volna neki a hőségben, valamint a hidratálóhatása se a legjobb, pedig nincs különösebben száraz bőröm. Ráadásul legalább 3-szor annyit használok belőle egész testre, mint a kedvenc testápolómból, ami még ráadásul ennél több mennyiség is kevesebb pénzért. Az illata tetszik, de pár perces kenegetés után már inkább fura mű szaggá válik számomra, úgyhogy csak a csillámok miatt kap 3 csillagot tőlem, minden mást tekintve sokkal jobbak is vannak ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Lierre

2016. július 10.

Valamikor tavaly télen csúszott be a kosaramba, majd a többi tucatnyi testápolóm mellett várt a sorsára. Most eljött az ő ideje!
Nagyon meg vagyok elégedve vele, a hidratáló hatása nyárra pont jó, nem ragad, hamar beszívódik és tényleg még vagy negyedóráig hűsít is. Az illata kellemes és nem tolakodó. A csillámok szintén nem tolakodóak, aki diszkógömb szeretne lenni, ne ettől várja a csodát, de megkockáztatom a kijelentést, hogy munkahelyre is használható ez a termék. :) Ha kapható még, újra fogom venni nyárra. Hogy negatívumot is mondjak, könnyű állaga miatt gyorsan is fogy, de nem vonok le emiatt pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 10.

baranyeszter

2015. július 28.

Gyönyörű, illatos, jó állagú, szépen beszívódik... Csak hűsítés helyett engem enyhén éget, piros foltok :(
Szerencsére nem az enyém, tesómnak vettem, az ő bőre kevésbé érzékeny, számára bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

vivuss87

2014. november 28.

Majdnem egy hétig szagolgattam, hogy tetszik-e, aztán végre ki is próbáltam :D mert meg kellett venni, csilloooog :D Egy fontos rész kimaradt a leírásból, ez egy hűsítő testápoló. Igen, HŰSÍTŐ. Hogy télre minek a hűsítés? Az bennem is felmerült. Mert a hűsítő hatása mellett bármelyik napégés elleni testápoló elbújhatna. Fáztam is rendesen utána, de nem baj, csillog... illetve kicsit, nekem nem eléggé, de jó hír azoknak akik nem akarnak disco gömbök lenni, ettől nem lesznek. Hidratáló hatása kis és közepes között mozog, viszont hiába könnyednek tűnik az állaga, elég nehéz elkenni, de nem viszketek tőle. Összességében ez egy jó kis testápoló, elviselhető illattal főleg ha valaki vágyik télen is a fagyhalálra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.