Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adrienn9513, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

A színvédő hajhab ápoló vitaminokkal és UV-szűrővel gondoskodik a haj épségéről, tartásáról és védelméről. Megőrzi a festett haj színét. Alkalmazása nedves, illetve száraz hajon egyaránt ajánlott.

becca483

2019. szeptember 20.

Nagyon szeretem ezt a hajhabot. A vastag szálú hajam sosem volt kibékülve a hajhabokkal mert elnehezítették, összeragasztották azt. De ez tapasztalatom szerint, bármennyit teszek a hajamra nem állítja össze, nem lesz zsíros hatású,sőt, nagyon puha lesz tőle a festett hajam, és valamennyire dúsít is, aminek nagyon örülök hiszen mostanában észrevehetően hullik a hajam. A rossmannba mostmár más külsővel kapható mint itt a képen. Imádom:)) ja, és 300 forint, azért ez sem utolsó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.