Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. november 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

MsKors

2016. július 11.

Jajj de szerettem! Többször újravettem aztán jól kivonták a forgalomból mint a legtöbb általam kedvelt akármit. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

sziszoka

2012. november 30.

Nekem ez volt a kedvencem,de sajnos én már nagyon rég nem látom a Rossmannban.Nem gyártják már?
Tényleg nem kapható.:-((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 30.

Tényleg nem kapható.:-((((

knoemi88

2012. június 11.

Olyan semmilyen szegény..Az illata jónak mondható, de nagyon hamar elillan. Az állaga kicsit kocsonyás, ami nekem nem jött be. Kicsit szárít is, szóval nem lett kedvenc sajnos, pedig az ára jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Maniac

2012. június 4.

Nem tömény, nagyon finom illata van, megfelelően habzik, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Nem tömény, nagyon finom illata van, megfelelően habzik, jól tisztít.