Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2013. június 11.

Lelőhely:   Rossmann

Joe38

2017. június 9.

Ma próbáltam a tesztert(Edt) a bőrömön.....
Igazából elsőre egy elég markáns illat,amolyan maszkulin bomba ,ami szépen körbeveszi az embert
és elég rendes hatótávolsággal van felszerelve...
Aztán a tartósságával sincs semmi gond.Ebben a melegebb időben gyakorlatilag fél napon keresztül
éreztem a kezemen....
Közben egész végig azon gondolkodtam,hogy van egy háttér akkord benne, ami nagyon emlékeztet valamelyik
macsós régebbi parfümre.....de attól ez sokkal egyszerűbb és hétköznapibb illat.
Aztán jött a megvilágosodás....elkezdtem tűnődni,hogy valami hiányzik belőle, amitől nem teljesen olyan mint amire
hasonlít......végül az édeskés akkordot hiányoltam,konkrétan vagy a pézsmát vagy talán a fenyőbalzsamot vagy így együtt a kettőt
ami például zseniális egyensúlyban van például a Banderas - Antonio-ban,ami egy szenzációs illat volt ,de teljesen eltűnt!!!
Így hát azt kell mondjam,hogy egy remek alkotás ez a parfüm!Nagyon szép összhangban van benne a szerecsendió,szantálfa és a cédrus!
Más oldalakon még említenek valami "allantoint" és "varázsmogyorót" az összetevők között, amiknek bőrpuhító,bőrnyugtató,gyulladáscsökkentő,és pórus összehúzó hatásai is vannak!!!Egyszóval ez egy kis csodaszer!!!
Ráadásul én még érzek egy kis hasonlóságot az Antonio Banderas - Antonio illata felé csak ez frissebb és fásabb míg a Banderas nekem
pézsmás-fenyőbalzsamos, amolyan édeskés,gyantás típusú illat,de szerintem hajaz rá egy kicsit!!!!
Gondolom ezért az árért nyilván egy szintetikus koktélt kapunk ,de ez még így is bőven jobb egy csomó sokkal drágább
löttynél ,amiket ilyen-olyan márka logó alatt árulnak többszörös áron!!!!Nekem bejött ez a cucc és adok is neki 4 hatalmas csillagot!!
Ha jobban hasonlítana az Antónióra meg merném kockáztatni,hogy állandó tagja lenne a gyűjteményemnek amolyan "aláírásillatként" használnám,
de sajnos attól egy kicsit kommerszebb,hétköznapibb az illat.......De mindenképpen egy jó vétel!!!Érdemes kipróbálni....
Update:Ma futottam még egy kört Isana Dark Ocean Ügyben egy másik Rossmann-ban.....
Azért 2 dologgal kiegészíteném amiket eddig írtam:
1-Azért a Banderas-hoz való hasonlóság elég távoli!Ez egy sokkal harsányabb és hétköznapibb(egyszerűbb!!) illat.
Ha valaki az Antonio hasonmását keresi lehet csalódni fog ebben az illatban ,mert nem hozza azt a balzsamos,kifinomult macsós
karaktert mint az említett nagy tesó!!! Inkább csak egy akkord benne,ami emlékeztet rá,de attól ez még nem hasonmás!
2-Ma is próbáltam a tesztert a kezemen -ami ugye edt- és kerestem a szememmel ,hogy hol van original üvegben és konstatálnom kellet,
hogy ebből,vagy ezekből nincs edt!!!Gyakorlatilag 2 üzletben is voltam mindkét helyen csak After Shave kapható!!
Tehát aki most jelen pillanban szeretne vásárolni Isana DO-t annak be kell érnie az After Shave-el, ami nyilván ugyan ez az illat ,de nem biztos,
hogy ugyanezek a paraméterek vonatkoznak rá ......azért ezt vegyétek figyelembe.......
Nem változtatok a leírásomon,de amiket írtam az az edt-ről szól!(Ami viszont úgy néz ki ,hogy nem kapható!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 9.

Ma próbáltam a tesztert(Edt) a bőrömön.....
és elég rendes hatótávolsággal van felszerelve...
éreztem a kezemen....
Azért 2 dologgal kiegészíteném amiket eddig írtam: